22 Haziran 2010 Salı

Ersin Dağlı Efes Pilsen'in Gündeminde

Ersin Dağlı yani namı diğer Erwin Dudley, 2005'ten beri ülkemizde top koşturan, 4 numaradaki performansıyla kendini ispatlamış, yüzü dönük oyunu olan, orta mesafe şutuyla can yakan ve en önemlisi de Türk pasaportu taşıyan bir uzun. Efes Pilsen'de geçen yıl Kerem Gönlüm'ün yokluğunda çok kel kalan bu bölge, Kaya Peker'in F.Bahçe Ülker'e geçme olasılığının yüksek olması nedeniyle çeşitliliğini iyiden iyiye kaybedecek. Efes Pilsen yönetimi de bunun farkında ve çalışmalarını sürdürüyor. Oğuz Savaş konusundaki hamleleri malum, diğer bir yandan Dudley'i de gündemlerinde tutuyorlar. Sonuçta Kaya gidecekse oraya bir yerli uzun takviyesi şart.

9 Yorum Yapılmış:

FFM dedi ki...

fener düsmani kaya hangi yüzle fenere gider..onuda cok merak ediyorum

Oğuz dedi ki...

kaya düşmanı fener hangi yüzle ona transfer teklif eder çok merak ediyorum ben de

Kapkan dedi ki...

ayhu Kaya neden FbÜlker'e gidiyor bunu anlayamadım. berbat geçen final performansının sebebi bumuydu yani.
eğer doğruysa çok yazık.

Cengizhan dedi ki...

Her kavgaya karışan, Fenerbahçe mevzu bahis olunca Ergin hocasıyla birlikte önde bayrak taşıyan bir oyuncuyu transfer edeceksek yazıklar olsun.

murat ozen dedi ki...

Adam daha gelmeden mevzileri tutmuşsunuz. Bir sezon önceki final performansını unutmayın adamın. Tek başına denize dökmüştü bizim uzunların hepsini. Öyle ya da bötle ülkedeki en iyi 3-4 uzundan bir tanesi.

Birde salsa bari sen şu adama ersin dağlı deme.

Bülent Kıyışkan dedi ki...

Euroleague'de mücadele edecek bir takımın 4 numara gibi önemli bir bölgesini sırtlayabilecek bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Eğer önünde daha iyi biri yer almayacaksa çok doğru bir hamle olmayabilir kanımca...

Fanatik Basket dedi ki...

hücumda iyi olabilir ama hiç savunma yapmayan bi adam. euroleague seviyesinde hiçbir takımda oynayamaz bence

KskHyTr dedi ki...

@fanatik basket
+1

Gurcay dedi ki...

Dudley orta mesafe şutu dışında bir özelliği olmayan "kısa" bir PF. Eskiden sırtı dönük hücum edebiliyordu ama geçen sezon ayaklarının çok yavaşladığını ve bu konuda pek başarılı olmadığını gördüm. Savunması gençliğinde dahi kötüydü. Uzun lafın kısası Efes Pilsen'e böyle bir adam gereksiz. Dusan'a oynama şansı verilsin daha iyi...