11 Haziran 2010 Cuma

G.Saray Cafe Crown Engin Atsür'le Anlaşamadı

Birkaç gündür gündemdeydi bu yakınlaşma. Ama bugün G.Saray resmi sitesinden Hakan Üstünberk imzasıyla yapılan açıklamaya göre yapılan görüşmelerden bir sonuç çıkmadığı ve anlaşma sağlanamadığı belirtildi. Engin Atsür'ün Euroleague nedeniyle F.Bahçe Ülker'i tercih etme ihtimalinin yüksekliğinden bahsetmiştim daha önce. Kulübünde kalma ihtimali de var tabii, sonuçta bildiği, alıştığı yer. Ama ben hala ciddi ve sağlam bir yapılanma içine giren F.Bahçe Ülker'in Euroleague artısıyla Engin'i kapacağı görüşündeyim. Bekleyelim bakalım.

3 Yorum Yapılmış:

Cengizhan dedi ki...

yeni koçumuzda geldi.. enginde gelirse harika olacak..

emireri dedi ki...

fb ülker'de istediği süreyi a-la-maz. daha önce efeste yaşadığı tecrübelerde ve sinan gülerin haline bakıp en doğru kararı vermeli, takımında kalmalı. sonrasında iyi bir ispanyol takımına transfer olur..

aytunc dedi ki...

engin'in eğer büyük hedefleri varsa artık beşiktaş'ta kalmamalı. Beşiktaş'ta bundan sonra ne uzar ne de kısalır. 26 yaşında olduğunu düşünürsek Engin'in bundan sonraki aşamayı ancak Euroleague seviyesindeki takımlarda yapabilir. Fenerbahçe Ülker en uygun takım gibi görünüyor. Çünkü Fenerbahçe Ülker'de tek oyun kurucu Ukic var. Yedek oyun kurucu sıkıntısı yaşanıyor. Engin Fenerbahçe Ülker'de 15-20 dak. ortalama süre alır. Bu da sezon boyunca diğer takımlara göre hem çok fazla maç yapan hem de rekabet seviyenin yüksek olduğu bir takımda oynamak anlamımda gayet yeterlidir.