23 Haziran 2010 Çarşamba

Marko Tomas F.Bahçe Ülker'de

Zaten beklenen bir gelişmeydi, resmi siteden gelen açıklama ile de işin bittiğini öğrendik. Cibona Zagreb ekibinden Marko Tomas, kendini 2 yıllığına F.Bahçe Ülker'e bağlayan sözleşmeyi imzalamış. Spahija ve Ukic'den sonra bir Hırvat daha katıldı sarı lacivertli formanın altına. Real Madrid'de kiralık olarak geçirdiği 1 yıl haricinde altyapısından yetiştiği Cibona formasını giyen Tomas 1985 doğumlu ve 2.02 boyunda, kariyer künyesinde Real Madrid tecrübesi de yazıyor. 2-3 numaralar için ideal bir isim. Geçen yıl Avrupa'daki faciadan sonra yıllardır yapmadığı mantıklı hamleleri yapıyor F.Bahçe Ülker. Şu alttaki resim de arşivden. Sadece birkaç yıl önce Tomas ve Ukic. Tipler bomba.

9 Yorum Yapılmış:

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Ciddi ciddi akıllı hamleler yapmaya başladık. Spahija'nın etkisi var bu işte. Bu sene çok iyi bir başarı bekliyorum açıkçası.

Bu arada Ukic'in tip harikaymış :D

devrim umut dedi ki...

Akilli hamleler yapmaya baslamadik, akilli hamlelerimiz suruyor diyelim. Ve simdi hedef yil 2010'da, yeni salonla birlikte, takimin geri kalani (cekirdek) da olgunlasmisken (Sarhat, Hakan ve Ömer ne yazik ki bu kadroda yer al(a)miyor), final four'a dönuk hamleler yapiliyor. Daha önce bu hamleler yapilsa idi tutmayacagi gibi, sadece gereksiz masraf olurdu.

Kapkan dedi ki...

bu hamlenin neresi akıllı thomas orta sınıf bir oyuncu. ukiç gibi bir oyuncu değil.

Bapsteba dedi ki...

Esas hamleyi çok iyi bir pivot alabilirse yapacak Fb Ülker.Marko Tomas'i almak çok zor bir transfer başarısı değil.

tozasor dedi ki...

Kapkan idolümsün..

Cengizhan dedi ki...

@ Kapkan

stoch gibi c sınıfı mı buda? :)

salih dedi ki...

kimsa marko tomasın "flaş" transfer sınıfına sokmasın.yıllardır kendisine verilen savunma ve hücum görevlerini layıkıyla yapmaya çalışan gösterişten uzak tam bir görev adamı.ayrıca takıma faydalı olacağı görüşündeyim ama yıldız mı? diye soruyorsanız tam değil

Gurcay dedi ki...

Giricek yıldız transferdi, takıma faydası olmadı.
Tomas yıldız transfer değil ama Kinsey gibi çok faydalı olacaktır, göreceksiniz.

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Çok faydalı bir transfer...