29 Haziran 2010 Salı

Nilay Yiğit Yeniden Beşiktaş'ta

Ceyhun Yıldızoğlu yönetiminde yerli kadrosunda köklü değişikliklere giden ve bu revizyon çalışmalarının ardından oluşacak olan G.Saray Medical Park kadrosunda düşünülmeyen isimlerden biriydi Nilay Yiğit. Geçtiğimiz sezon G.Saray'a transfer olduğunda 'Doğuştan G.Saray'lıyım!' açıklamalarıyla epeyce gündemde kalmıştı hatırlanacağı üzere. G.Saray taraftarı özellikle forumlarda bu transfere ciddi bir tepki göstermiş olsa da Abdi İpekçi'deki maçlarda uzaktan soktuğu üçlüklerin ardından 'Nilay, Nilay, Nilay' seslerini de duymuştuk sezon içinde. Esra Şencebe, Yasemin Horasan ve Melike Bakırcıoğlu transferleri ile yerli kadrosunu revize eden takımlardan Beşiktaş Cola Turka ile anlaşmış Nilay Yiğit. Haber Serdar Abi'den. Fenerbahçe'den Akatlar'a geçtiği ilk dönemde salonda ciddi tepki toplamıştı Nilay, muhtemelen bu ikinci gelişinde de benzer bir tepki görecektir Beşiktaş taraftarından. Üç Büyükler'in üçünde de forma giyen oyunculardan biri olma ünvanını abartan Nilay, ikinci tura da başlamış oldu böylece. Hayırlı olsun diyoruz. Unutmadan bir de 'Doğuştan Kartal'ım' açıklamasını bekliyoruz elbette, en kısa sürede.

8 Yorum Yapılmış:

Cengizhan dedi ki...

böyle karakterli bir oyuncu beşiktaşa hayırlı olsun nilay7

belgarath dedi ki...

"Abdi İpekçi'deki maçlarda uzaktan soktuğu üçlüklerin ardından 'Nilay, Nilay, Nilay' seslerini de duymuştuk sezon içinde."

en büyük fener mi deselerdi?

eyvallah laf sokmaya çalışıyosun, anladık.. kaya peker-fenerbahçe = haluk yıldırım-galatasaray transferlerini bir tuttuğun gün, bloğunun bir takipçisi olarak seni ...'larla bir tutamayacağımı şahsım adıma anlamıştım.

merak ettiğim, bir insan fanatik olabilir, ki ben fanatik bir galatasaraylıyımdır. rengini belli etmekten neden bu kadar kaçıyorsun?

"erdal bibo boşta", "asım pars'a 10 talip var" gibisinden haberler yaptığından yola çıkarak soracağım; kendini tarafsız olarak mı nitelendirirsin?

Ali dedi ki...

Böyle sağlam karakterli(!) oyuncular insanı spordanda soğutuyor,renk aşkındanda...

Artık şu profesyonel kelimesinin içini doldurmanın zamanı geldi sanırım,bazı sporcularımız bu kelimeyi farklı idrak etmişler belliki...

''Profesyonel=İşin bilmem nesi olmuş'' değil be kardeşim!

dejavu dedi ki...

@belgarath;

Yorum yazdığın postu yazan saLsa değil, benim. Ne ironik di mi?

Çağlar..

belgarath dedi ki...

dejavu sarayın sultanları olsa gerek. burada da yazdığınızı bilmiyodum. bloğa sempatiyle mi baksam bilemedim şimdi.

sarayın sultanları'nda yazar sayısının fazla olduğunu biliyorum da. salsa tek zannediyordum.

ironik oldu gerçekten ama nilay-kaya-haluk örnekleri ile sınırlı değil düşüncelerim.

ne diyelim, senin de çorbada tuzun oldu :) bu arada bilgin olsun, nilay galatasaraylıdır :)

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Bence siz koyu Galatasaraylı olduğunuz için takımınıza veya oyuncularınıza yapılan her türlü "haklı" veya "haksız" eleştirilere karşı çıkıyorsunuz..

pinarfiliz dedi ki...

yolu açık olsun.ayrıca allah beşiktaşlılarada sabır versin

saLsa dedi ki...

@ belgarath

:) Ne diyeyim. :)

saLsa