18 Haziran 2010 Cuma

Orhan Hacıyeva da İmzayı Attı

Geçtiğimiz sezonu Pertevniyal forması ile ikinci ligde geçiren ve sezonu 22 maçta ortalama 38 dakika sahada kalarak 21.9 sayı - 12.8 ribaund - 1.5 asist - 2.9 top çalma gibi oldukça başarılı rakamlar yakalayarak tamamlayan Orhan Hacıyeva'ya da imzayı attırmış bugün Türk Telekom. Sezonun dikkat çeken yerlilerini bünyesinde toplayan ve bu isimlere şans vermek isteyen bir koçla yeni sezona girecek olan Türk Telekom'da gereken şansı bulacaktır Orhan. Gelecek sezonda takip edilmesi gereken oyuncular listesine yazıyoruz ismini.

3 Yorum Yapılmış:

Erol Kaya dedi ki...

hocam Pertevniyaldeki istatistikleri müthişti Orhan'ın. Bir maçta 40 sayı 15 ribaund yapmışlığı da var. Ama sezonun sonuda yabancılar gittikten sonra Daçka yla çıktığı iki maçtaki istatistikleri de süperdi: 20 s, 2r - 23s,12 r

serkan dedi ki...

2.ligde mac basına 30 sayı atmayanı dövüyorlarmıs:))bu sene alınan oyuncular normalde telekomun kapısının önünden gecemezlerdi ama bütce ve takım,hedef küçüldü işte..bakalım bu cözüm olacak mı???takım değil zihniyet değişmeliydi yanlıs yerden basladılar temizlemeye.

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Güzel transfer...