19 Haziran 2010 Cumartesi

Serhat Çetin Beşiktaş Cola Turka'da

Belindeki rahatsızlığı Almanya'da gördüğü tedavinin ardından tamamen atlatan Serhat Çetin, pek çok takımın transfer listesindeydi. Tanjevic döneminde bolca kenarda bekleyerek geçirdiği sezonların akabinde artık süre alıp yeteneklerini konuşturabileceği bir yere gitmek istiyordu Serhat. Beşiktaş Cola Turka, G.Saray Cafe Crown, Banvit gibi ligin kalburüstü takımlarının yaptığı teklifler arasından siyah beyazlıları tercih etmiş ve 1+1 olmak üzere iki yıllık sözleşme imzalamış. İstediği süreleri alabileceği ve Burak Bıyıktay'ın oyuncuya özgürlük veren sisteminde savunmasından önce o bildiğimiz hücumunu ortaya koyabileceği bir takımı seçmesi önemliydi Serhat adına. Hayırlı olsun diyelim iki taraf için de. Hafta arasında ilgilendikleri haberini yaptığımız Cüneyt Erden ile de prensipte anlaşan Beşiktaş Cola Turka'da, geçtiğimiz sezon Euroleague'de forma giyen bir uzun ile olan dirsek teması da halen devam ediyormuş bu arada.

5 Yorum Yapılmış:

kingbettor dedi ki...

transferini en çok istediğim türk oynucuların başında geliyordu.bence çok iyi ve çok yönlü bir oyunucu bize çok katkı sağlayacaktır ve hatta bizdeki performansı ile cevher gibi o da milli takıma yükselecektir

Ömer dedi ki...

Su uzun hakkinda ipucu vermenin zamani gelmedi mi?

Kapkan dedi ki...

@ömer
hangi uzun?

Ömer dedi ki...

Yazinin son cumlesinde gecen Euroleague'de forma giyen uzun.

Bu arada Bekir Yarangume laflari da dolasiyor Besiktas icin.

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Çok iyi oldu.. Çok iyi. Bizde fırsat bulamıyordu. Kariyerine ileri götürmek için ayrılması iyi oldu.. Nerede Karşıyaka'daki Serhat? Nerede şimdiki Serhat..