17 Haziran 2010 Perşembe

Telekom Rasim Başak İle de Anlaştı

Tüm kadrosunu yenilemek niyetinde olduğu için yerli piyasasının en hareketli takımı olarak dikkat çeken Türk Telekom, Adem Ören'in ardından F.Bahçe Ülker'li Rasim Başak ile de söz kesmek üzere. Uzun yıllardır sarı lacivertli takımın benchinde yer alan Rasim'in, yeni koç Spahija'nın gerçekleştireceği uzun transferlerinin ardından zaten az olan sürelerinin komple ortada kalkacağı aşikardı. Haftabaşında mini bir röportaj gerçekleştirdiğimiz koç Faruk Akagün, 'Sempatik bir takım yaratmak istiyoruz' demişti. Bu açıklamanın ardından F.Bahçe Ülker'liler de dahil olmak üzere pek çok basketbolsevere antipatik gelen davranışlarda bulunan Rasim Başak'ın takıma katılması hayli ilginç oldu. Akagün'ün Oyak Renault döneminde de takımında bulunan isimlerden biriydi Rasim Başak.

7 Yorum Yapılmış:

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Cidden çok sempatik olmuş :D :D

Erol Kaya dedi ki...

Fenerbahçe Ülker için çok güzel bir haber. Engin'i de aldılar zaten. Takımın dış görüntüsünde ciddi bir düzelme oldu :) 2 kat daha sempatik bir takım oldular bu hamle ile bence.

Ahmet Karadag dedi ki...

Bir EL takiminda, daha dogrusu bir basketbol takiminda, hatta bir spor kulübünde ne isi oldugunu anlamadigim bir insan... Akagün "sempatik" takim kuracagiz derken ironi yapmistir :)

basketçi dedi ki...

ankaradaki hakem masalarını güçlendirme çalışması yapılsın

Kapkan dedi ki...

ne kadar itici bir insan. bir o kadarda başarısız bir oyuncu TT yine yanlış yolda.

capkin dedi ki...

Türk basketbol tarihinin en kalitesiz,en boş oyuncusudur benim gözümde..3lük deneyip,çılgına sevinen..Pota altında oyuncuya bilerek elleri ile tahrik eden,ve en komiği,yanlış hatırlamıyorsam,doğru Türkçe lügatınada sahip değil..

basketçi dedi ki...

faruk akagün'ün oyak renoyu çalıştırdığı dönemde rasim de o takımın oyuncusuydu