4 Haziran 2010 Cuma

Trabzon'da İmzalar Atıldı

Transfer döneminin şu ana kadar açık ara en hızlı takımı olan Trabzonspor, Derrick Obasohan hariç biten üç transferine, Evren Büker - Ersin Görkem ve Michael Wright'a imzayı attırdı bugün. İstanbul'da gerçekleştirilen törenle ufak bir gövde gösterisi de yapılmış oldu tabii ki.

12 Yorum Yapılmış:

muratdinc dedi ki...

5 numaaya bir tane yerli numaraya da iyi bir avrupalı almak lazım.

koray dedi ki...

Fransa Liginin sayı kralını almamışlar mıydı? O ne oldu ?

serpil dedi ki...

NİYE TARBZON YERİNE İSTANBUL?

KEREM dedi ki...

Trabzon futbol takımına oyuncuları da zaman zaman İstanbul'da ağırlıyordu. Geçmişten gelen bir alışkanlık mesafeden ve zamandan kazanmak için ama belki de şehri görüp vazgeçerler diye hep böyle yapıyorlar :)

Bu arada severim Trabzon'u yanlış anlaşılmasın :)

cannksk dedi ki...

Formalar çok kötü yalnız

silahsız kuvvet dedi ki...

Evren çakmış yine 16 numarayı :) Gün gelecek yeşil beyaz Bursaspor formasıylada göreceğiz inşallah

gökay dedi ki...

cemal nalga rytas la anlaşmış

norton dedi ki...

Ersin sonunda saclarını kestirmis kellikle mucadele adına iyi bir ornek, darısı kelligini ortmek icin sacını uzatan digerlerinin basına:)))))) formalar da gercekten cok kotu bu arada .... yeni sezona daha guzel formalarla baslarlar insallah... Turkiye de bu isin pr ı ile birileri ilgilense fena olmaz... taraftarın satın almak isteyecegi guzellikte formalar sart....

10ur dedi ki...

valla bende fotoğrafı ilk görünce hadi canım bu ersin mi şimdi demiştim. tanıyamadım ersini ilk bakışta ama bunada alışır yeterki oynasın o güzel oyununu

Monty Brogan dedi ki...

Bence Ersin'den çok fazla bir şey beklemesin Trabzon.

Evren Büker eminim bu sene taraftarın adamı olacaktır ama sorumluluk alabilmeye fazlasıyla ihtiyacı var..

Wright'ın performansını merakla bekliyorum.Kötü bir performans göstereceğini düşünmüyorum her zaman bir seviyenin üstünde kalacaktır ama fark yaratabilecek mi emin değilim.

Birde İstanbul'da imza olayına gelirsek.Bu durum yıllardır Trabzonlu spor adamlarının medyada şakayla karışık demeçlerdende aşikar..Yanılmıyorsam Tjkuzu'ydu Trabzon için gelmişti fakat İstanbul dan başka yere gitmek istemediği için İBB ile sözleşme imzalamıştı falan filan..

Blue dedi ki...

@monty

Tjkuzu olayı dediğin gibi değil. Tjkuzu Rizespor için geliyor ve oynuyor da. TS onu iBB'den transfer etti. Yani olayları yanlış hatırlayıp yanlış yorumluyorsun.

Monty Brogan dedi ki...

Blue

Tjkuzu olmayabilir başka bir futbolcu olabilir hepsini geçtim böyle bir olay hiç olmamış olabilir.

Olayın yorumlama bölümüne gelicek olursam yani bu İstanbul-Trabzon ve yabancı oyuncu muhabbetleri bana bunları Trabzonlu arkadaşlarım anlattı ve dediğim gibi bizzat Trabzonspor'lu eski yöneticilerin yaptığı şakayla karışık açıklamalardan öğrendim.

Yorum da bir yanlış yok.

Hatalıysam affola.