29 Haziran 2010 Salı

Trabzon'da Salonu Yapacak Sponsorlar Açıklanıyor

Revize edilip, 1 Eylül 2010 tarihine yetiştirilmesi planlanan 19 Mayıs Spor Salonu için Trabzonspor'un anlaştığı sponsor firmalar yavaş yavaş belli oluyor. Salonun iç ve dış boyaması Filli Boya tarafından, soyunma odaları ve idari büroların klima tesisatı ise Klima Plus tarafından yapılacak. Soyunma odalarının büyütülmesi, ön cephe giydirilmesi, 80 adet yeni projektör eklenerek ışıklandırma sisteminin güçlendirilmesi kısa süre içinde açıklanacak bir inşaat firması tarafından yapılacakmış. Ayrıca siparişi verilen skorbord, zemin ve potaların masrafları da şu an görüşmlerin devam ettiği 3 sponsor firmadan biri tarafından karşılanacakmış.

Sevmeyeni çok olabilir belki ama Dodo bu para ve sponsor işlerini sapına kadar beceriyor. Kim ne derse desin.

2 Yorum Yapılmış:

HotSauce21 dedi ki...

şimdi gene bi "dodo" haberine mesaj atarak iyiden iyiye "dodo hater" imajına bürünmüş olucam ama olsun varsın,öleyim sonuçta

merak ettiğim olay şu.malum geçen sezon ortasında abdi ipekçide dünya kısa kulvar yüzme şampiyonası yapıldı.o dönemin antalyadan-trabzondan-fenerbahçeden ve abdi ipekçiden sorumlu devlet bakanı sayın doğan hakyemez tv'lere çıkıp bas bas "bu yüzme şampiyonası yapılmamalı yoksa abdi ipekçiye yeni gelen dev skorbordun nemden dolayı eriyeceğini ve işlevini yitireceğini" söylemişti. nedir bu malum skorbordun son durumu?

kalıcı önlemler yerine bu tür geçici önlemlerle organizasyon yapmanın karşısındayım herkes gibi ama olayı o açıdan değilde skorbord nemlenip küflenecek mantığıyla eleştiren dodo mantığına itirazım var arkadaş...

KskHyTr dedi ki...

nemlenip eriyen skorboard u ilk defa duyuyorum:) Bu dünyadaki yüzme yarışlarında elektronik skorboard kullanılmıyor sanırım karton siyah keçeli kalemle yazılmış plakalarla yazılıyor dereceler insan eliyle:) Bence kesin dandik bir cihaz bulunup konuldu alaksız bir ihaleyle, ilerde bozulursa zemin hazır olsun hamleside olabilir bu içinde dodo olunca senaryo yazmakta zorlanmıyor insan:)