23 Haziran 2010 Çarşamba

Yalçın Azizmahmutoğulları Boşta

Bu yıl Bornova'da özellikle sezon ortasına kadar müthiş bir performans gösteren, hatta burada da sık sık değinip dikkat çektiğimiz Yalçın Azizmahmutoğulları kulübüyle anlaşamadı ve şu an boşta. 2 yıldır forma giydiği İzmir ekibiyle yeni sezon için mutabakata varamayan 1982 doğumlu oyuncunun taliplileri olacaktır mutlaka. Maç başına 20 dakika sahada kaldığı sezonda 6.58 sayı - 2.8 ribaund ortalamaları yakalayan Yalçın, sezon ortasında hız kesmemiş olsa bu rakamlarını çok daha yukarılara taşıyabilirdi. Bir de tabii Bornova'da sezon ortasında o bölgeye yapılan Tyler Smith hamlesini de gözönünde bulundurmak lazım tüm bunları konuşurken. Hakkında hayırlısı olsun, eminim ki 1. ligde kalacaktır. Salsabasket özel haberidir.

5 Yorum Yapılmış:

basketçi dedi ki...

aziz bölgesel ligden gelip 1.ligde tutunan tek oyuncu
1.ligde efes-ülker dışında her takımda oynar
adana orijinli recaininde 1.lig oyuncusu olmasını bekliyordum ama henüz 2.ligin üzerine çıkamadı

yasinksk dedi ki...

Yalçını Karşıyaka'da görmek isterim açıkçası hırslı, mücadeleci bir oyuncu yetenekleri belli ama böyle bir oyuncuya ihtiyacımız var umarım bize gelir. Kendisi de siteye ugruyor belki cevap da yazar:)

basketçi dedi ki...

karşıyakaya giderse taraftar ona bayılacaktır
böyle bir oyuncunun mutlaka seyircisi olan bir takıma gitmesi lazım

KskHyTr dedi ki...

Bende bir o kadar istemem formamız altında görmek... Sebebine gelince sitedede haberi yapılan 20 liralık bileti olan 2. yarı bornova-ksk maçı öncesi ilk maçtaki karşıyaka yöneticilerinin onlara yaptığı tavırdan sonra karsıyaka taraftarını cezalandıran bornova yönetimini burda savunmuş olmasıydı yanlış hatırlamıyorsam... Yönetimler arası bir durumun taraftara yansıtılmasını savunması hiç hoşuma gitmemişti açıkçası... Oyunculuğuna mücadelesine diyecek bir şeyim yok ama bir çok ksk linin sempatisini kaybetmiştir...

tuğçe555 dedi ki...

Çok üzüldüm Yalçın abinin gitmesine çok iyi bir kaptandı :(