12 Temmuz 2010 Pazartesi

Adidas Cup Biletleri Satışta

Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında 6-8 Ağustos tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Adidas İstanbul Cup'a katılacak takımlar belli olmuş: Üç gün boyunca İstanbul'da mücadele edecek takımlar şampiyonada A grubunda yer alan Sırbistan, D grubunda yarışacak Yeni Zelanda ve B grubundan çıkma mücadelesi verecek olan İran. Ukraynalı dans grubu Red Foxes'ın da boy göstereceği turnuvadaki tüm maçlar NTVSPOR tarafından canlı olarak yayınlanacakmış. Günlük olarak 5-10-20 TL şeklinde belirlenen maç ücretleri üç günü kapsayacak şekilde kombine halinde alındığı taktirde ise 12.5-25 ve 50 TL'e satılacakmış. Biletix aracılığıyla gerçekleştirilecek satışlar bugün itibariyle başlamış. Şampiyona biletleri konusundaki belirsizlik halen giderilmemiş olsa da haberi olmayanlara yardımcı olabilmek için haberi vermiş olalım biz.

7 Yorum Yapılmış:

insua dedi ki...

Dünya Şampiyonası biletleri hakkında bilgisi olan var mı ? Bir ara satışa çıkarılmıştı ancak çok karışıktı vakit ayıramamıştım ve sistem hata veriyordu, tekrar satışa çıkma durumu var anladığım kadarıyla ?

basketçi dedi ki...

Red Foxes için gidilir :DDD
insanmısınız lan siz :PPP

Legend dedi ki...

red foxes için gidilir tabiki ama daha güçlü ve taraftarı tribüne çekecek rakipler olsaydı keşke..

basketçi dedi ki...

http://4.bp.blogspot.com/_6BdFwTIZ0I0/S4LnryUEoNI/AAAAAAAAAr4/oJfVeRBjUms/s1600-h/IMG_0448.JPG

Ömer dedi ki...

Dogru, Iran B Grubu'nda da. Biz o grupta degiliz. Haliyle cikma mucadelesi vermeyecegiz.

mkopaw dedi ki...

sampiyonanin resmi internet sitesinden bilet alinabiliyor.bir de biz iran ile ayni grupta degiliz

ako dedi ki...

Sırbistan maçına gidilir. hem dünya şampiyonası için aldığımız biletlerin yerine bakarız hemde redfoxesı yakından görürüz