15 Temmuz 2010 Perşembe

Arın Soğancıoğlu Erdemir'de

2005-06 sezonundan bu yana Beşiktaş Cola Turka A Takım kadrosunda yer alan oyunculardan Arın Soğancıoğlu yeni sezon için Erdemir ile anlaşmış. İlk olarak Türkbasket'te gördüm haberi. Daha önce de Ereğli'de forma giyen Arın, Gökhan Taştimur yönetiminde ikinci ligden birinci lige yükselen Erdemir kadrosunda da kiralık olarak yer almıştı. Bu sezon bir numarayı Hakan Demirel'e teslim edecek olan Ahmet Çakı'dan dakika kapabilmek için İstanbul'daki oyununun üzerine birşeyler eklemek zorunda Arın. İsminin geçtiği her muhabbette Beşiktaş'ta yönetici olan babası Ertunç Soğancıoğlu gölgesinden kurtulmak istiyorsa şayet yapmak zorunda bunu. Gereken şansı verecektir kendisine Ahmet Çakı, değerlendirmek Arın'ın elinde.

2 Yorum Yapılmış:

Ömer dedi ki...

Camia olarak sok icerisindeyiz. Boyle buyuk bir yetenegi nasil kaybederiz, aklimiz almiyor.

Sube yonetiminin istifasini istiyoruz en kisa surede. 5 yillik kariyeri boyunca lig ve play-off'ta toplam 47 sayi atmis bir oyuncudan bahsediyoruz.

Arin, yolun acik olsun kardesim. Yolun o kadar acik olsun ki, bir daha geri donme Allah rizasi icin.

burak15 dedi ki...

anlamıyorum...bu adam erdemir 2.ligden cıkarken sadece 1 veya 2 mac adam gibi oynadı oda yalan yanlış...bir basketbol sever olarak torpilin yeri bi başka oluyor...herkez biliyordurki arın sogancıoglunun babası beşiktaş colaturkada yönetimde ...artık ne diyim başka ..altyapıya yazık oluyor ...ne olucakki 1 veya 2 altyapıdan oyuncuyu idmana soksalar ...belki şansları tutar ....