28 Temmuz 2010 Çarşamba

Aubrey Coleman Hakkında Biraz Daha Detay

Aliağa Petkim'in yeni transferi Aubrey Coleman'ın saha içindeki yetenekleri ve neleri iyi yapıp neleri kötü yaptığıyla ilgili bilgileri sabahki postta vermiştik. Oyuncuyla ilgili bir de ekstra detaylar var. Onları da verelim tam olsun. Gerçi Erinç ve ESKENES geçen postun altına not düşmüşler ama, biz yine de ayrı bir postta daha detaylıca belirtelim.

1) Rakibinin suratına basması

Arizona ile oynadıkları maçta yaşanan bir pozisyon esnasında yere düşen rakibinin suratına zalimce basması Amerika'da epey bir ses getirmişti. Pozisyonun videosu şurada, hakikatten fazlasıyla zalimce. Zaten atıldı bu pozisyondan sonra. Suratına bastığı oyuncu da şimdilerde Houston Rockets forması giyen Chase Budinger.

2) Boynundaki Keloid

Aubrey Coleman'ın boynunun sol tarafında bir keloid var. Görünce şaşırmayın diye onu da paylaşıyorum. Keloid nedir diye merak edenleri ise Ekşisözlük'e paslıyorum. Ya da Google'a.

3 Yorum Yapılmış:

ozan dedi ki...

petkimin maçlarını yaptığı enka spor salonu tam olarak nerde? detaylı bir şekilde adresi verebilecek olan var mı? netten baya araştırdım ama pek bişey bulamadım. cevap için şimdiden teşekkürler

cenk dedi ki...

arkadaşım ALİAĞA-İZMİR DE (hani rafineri var ya arabalara benzin mazot koyarlar onun üretildiği yerde izmir e 60 km uzaklıkta okul kitaplarında bile ALİAĞA PETKİMİN adı vardır.salonumuzda ALİAĞA NIN İÇİNDEDİR gelirsen yer bulursan maçlarımızı izlersin.BİZ GEÇEN SENE SON MAÇIMIZI KOMŞUMUZLA KSK ile oynarken köylüler çapaya demişlerdi çapaya gitmedik salon dayız yine.....

Miksiyon dedi ki...

Aliağa köymü bilmiyordum ne güzel köy öyle rafineri dibinde baya organik ürünler yetişiyordur:)