1 Temmuz 2010 Perşembe

Behçet Üner Yardımcılığa, Hurşit Baytok Altyapıya

Koçluk için Ahmet Kandemir'le anlaşan Antalya BŞB'de yardımcı koçluk görevine Halil Üner'in kardeşi Behçet Üner getirildi. Geçen sezon Olin Gençlik'le girmişti lige ama sonra bayrağı Gökhan Taştimur'a devretmek zorunda kalmıştı Behçet Üner. Bir ikinci yardımcı daha gelecekmiş takıma ama şu an için isim belli değil. Ayrıca altyapılardan sorumlu olması için de Hurşit Baytok'a teklif götürülmüş, görüşmeler sürüyormuş ve büyük ihtimalle anlaşma sağlanacakmış. Geçen sezonki staff kadrosundan sadece masörü takımda tutan Antalya BŞB'de yepyeni bir staff kurulmuş olacak böylece. Menajer Mustafa Kemal Bitim de takımla yolları ayrılanlar arasında. Salsabasket özel haberidir.

2 Yorum Yapılmış:

Selda dedi ki...

ahmet kandemir bas antrenor, behcet uner yardımcı antrenor. cok sasirtici bir durum hele de kandemir icin kabul edilemez bir durum bu. nasıl oldu da kabul etti hayret.
behcet uner yıllar once cukurova da oynarken top kendisine geldiginde seyırcı bagırırdı PARCALA BEHCET!!!

mustafa dedi ki...

@ Selda
Ahmet Kandemir'in kabul etmesinin sebebi Halil Üner'in hatırına olmasın? Olacak senaryo ; Ahmet Kandemir'in transfer edilecek Türk oyuncu kalmadığından dolayı sezon ortasındaki başarısızlığı ve şapkadan Halil Üner'in çıkarak, her sezon olduğu gibi sezonu başka bir takımda bitirmesi olacak.