9 Temmuz 2010 Cuma

Beşiktaş'ın Shumpert Transferine Bonservis Engeli

Serdar abinin dün akşam Pota6.com'dan verdiği habere göre Efes Pilsen'in yeni sezon kadrosunda düşünmediği isimlerden Preston Shumpert, eski takımı Beşiktaş Cola Turka ile her konuda anlaşmış. Bu transferin gerçekleşebilmesi için Efes Pilsen'e ödenmesi gereken bonservis bedeli ise şu an için bu anlaşmanın resmiyete dökülmesini engelliyormuş. Habere göre, kulüp başkanı Yıldırım Demirören bu sorunu çözmek için Beşiktaşlılığı herkes tarafından bilinen Tuncay Özilhan ile görüşecekmiş.

5 Yorum Yapılmış:

Gurcay dedi ki...

Beşiktaş Shumpert'ın Efes Pilsen'e transferinde bonservis problemi çıkarmıştı. Özilhan 2 sene önce Beşiktaş'lı değildi de şimdi mi Beşiktaş'lı oldu? Etme bulma dünyası... Aynı miktar ödenmeden Efes oyuncuyu Beşiktaş'a vermemeli.

Erol Kaya dedi ki...

Charles smith'i neden kimse almak istemiyor işte ben de bunu anlamıyorum. Adam müthiş bir oyuncu.. İspanyollar kapmadan bir Türk takımı kapmalı bence Charles'ı.

Feyy dedi ki...

Almasınlar şunlardan adam falan ya. Hiç ayaklarına gitmeye gerek yok.

KskHyTr dedi ki...

Hazır ryan toolson gitmişken keşke 2 numara açığı bulunan karşıyakaya gelse charles smith emekli olmadan önce... Oyunun 2 yönünüde başarıyla oynayan bir yıldız... özellikle pas arası yapma yeteğine hayranım... Ama yüklü bir para ister o parada bizde bulunurmu? Son sene efesin ayakta kalan birkaç oyuncusundan biri...

ugur_braveheart dedi ki...

charles smith iyi bir oyuncu ben ce bjk ya shumbert yada smith den birini türk yaparsa başa oynar..