16 Temmuz 2010 Cuma

Can Özcan Tofaş'ta

Turkbasket kaynaklı olarak Antalya'ya transfer olduğu haberini yazdığımız Can Özcan'ın durumunun kesin olmadığını söyleyen ikinci bir haber girmiştik. O eklemede genç oyuncu için teklif yapan takımlardan birinin de Tofaş olduğunu söylemiştik. Bugün itibariyle bu teklif anlaşmaya evrilmiş ve Can önümüzdeki sezondan itibaren Tofaş formasını terletmeye başlayacakmış. 1989 doğumlu Can için Alpella, Trabzon ve Daçka tecrübelerinin ardından artık kendini gösterebileceği, kendisinden beklenilen çıkışı yapabileceği bir takım lazımdı. Bu noktada doğru adresin Tofaş olmasını umuyorum Can adına. Salsabasket özel haberidir.

6 Yorum Yapılmış:

insua dedi ki...

Play Off için güzel hamleler ...

Adsız dedi ki...

Daha kontrat imzalanmamış. Son dakika bilgisidir.

basketçi dedi ki...

tofaş nihayet 30 yaşın altındaki biriyle anlaşmış

Adsız dedi ki...

@basketçi

Selim Saygın var yeni transfer 30 yaş altı.

Fanatik Basket dedi ki...

@basketçi
bence genç oyuncu transfer etmelerine gerek yok zaten ilker. ellerindeki ilkan, furkan, can gibi adamlara daha çok dakika vererek, daha çok sorumluluk almalarını sağlamak daha önemli onlar için.

örneğin uzun olarak tek yabancı aldılar (ruzic), bu sezon 90 doğumlu ilkan ilk beş oynayacak. bu önemli bir karar. aynı şekilde onat akış'ın gönderilip 91'li fırat töz'ün de 2. guard olarak kullanıması da öyle..

Fanatik Basket dedi ki...

2+1 yıllık sözleşme imzalanmış, hayırlı olsun..