21 Temmuz 2010 Çarşamba

Chicago Bulls Formalı Ömer Aşık

Geride bıraktığımız sezonun en fazla konuşulan yerli oyuncusuydu Ömer Aşık. Bu konuşmaların parkedeki performansından kaynaklanmasını isterdik elbette hepimiz fakat F.Bahçe Ülker ile yaşadığı idari sorunlar ile gündemdeydi Ömer. Sezon başındaki sakatlığı sonrası boş geçirdiği bu sezonun ardından beklenildiği gibi NBA'in yolunu tuttu. Önümüzdeki sezon onu Chicago Bulls forması ile izleyeceğiz. Sezon içerisindeki açığını şu sıralar Milli takım kampında kapatmaya çalışan Ömer ile bir röportaj patlatmış Ümit Avcı. Yeni formasıyla Boğaz manzaralı bir de poz almış tabii ki. Avrupa'dan önemli teklifler aldığını söyleyen Ömer, Türkiye'den de adının G.Saray Cafe Crown ile anıldığını ama ne kendisinin ne de menajerinin bu konuda herhangi bir görüşme yapmadığını söylemiş. Kısa ama öz açıklamaların tamamını buradan okuyabilirsiniz. Tekrar yolun açık olsun Ömer, güzel haberlerini bekliyoruz.

5 Yorum Yapılmış:

Cengizhan TÜRKİŞ dedi ki...

Bence çok başarılı olacak.. Yolu açık olsun.. Ama herkes niye Fenerbahçe'yi yüz üstü bırakıp gidiyor!?

yugoslavtipiforvet dedi ki...

ömer aşık,nba'de ne kadar overated bir oyuncu olduğunun farkına varacaktır.

basketçi dedi ki...

ömer-fb ülker-nba üçgenini düşündükçe enes'e daha çok hak verdim
kalıp kendisini heba etmedi

Erol Kaya dedi ki...

@yugoslavtipiforvet

overrated mi?
Biraz haksız bir yorum olmuş bence. Ömer Aşık uzak ara en iyi Türk pivottur. Faul atışları dışında hiç bir eksiği yok. O da giderilebilecek bir şey..
Bence abartılmış(overrated) bir oyuncu değil, hakkı yenen bir oyuncu Ömer... Asıl bunu NBA'de rahatlıkla anlayabileceğiz.

kobe dedi ki...

omer asik bence underated.ben erol kaya arkadasimiza katiliyorum.faul atislari disinda hic bir eksigi yok.blok yapiyor savunmada ortayi kapatiyor.butun ribantlari topluyor ayrica post haraketleri de var.@yugoslavtipiforvete arkadasimiz abartmis biraz