9 Temmuz 2010 Cuma

Dule'den Efes Pilsen Yorumu

Dün gerçekleştirilen kura çekiminin ardından Euroleague resmi sitesinde dört ayrı grupta yer alan takımların koç ve idarecilerinin görüşlerine yer verildi. Bu sezon beklenmedik bir kararla Partizan'dan ayrılarak CSKA Moskova'ya geçen Dusko Vujosevic bu değerlendirmeler esnasında Efes Pilsen'i 'geçmiş yıllara nazaran daha düşük kalitede oyuncularla, daha fazla takım oyununa yönelik olarak oynayacaklar' şeklinde tasvir etmiş.

8 Yorum Yapılmış:

Kapkan dedi ki...

evet takım oyunu en iyisi olacak koç pero ile daha sistemli bir takım. herşey oyuncularda değil. ama tek sorun taraftar onsuz olmuyor ne yazikki.

Erol Kaya dedi ki...

AJ Milano nun sportif direktörü de Efes Pilsen için şunu demiş: it’s a fake fourth seed with a large budget and experience..
Şu düştüğümüz durumlara bak.. Ataman'ın saçma kararları yüzünden 1 sayıyla kaybedilen iki maç, bizi 4. torbaya attı ve böyle zorlu bir gruba düşürdü. Şimdi kadroda Nachbar, Rakoçeviç, Raduljica gibi adamlar var ama hiç kimse Efes Pilsen'den iyi şeyler beklemiyor.. Üzücü bir durum.

Oğuz dedi ki...

"Oly'ye gitmem için renklerini siyah-beyaz olarak değiştirmeleri gerekir" dedikten iki hafta sonra CSKA'ya transfer olmadın mı sen ?? CSKA renklerini mi değiştirdi yoksa, severdim bu adamı ama böyle klasik renklere bağlılık!! demogojisi yaptıktan sonra bu hareketi komik kaçtı.

ugur_braveheart dedi ki...

dule csk yı güçlendirecek siskauskas, langdon,smodis yolcu takımı gençleştirmeye başaldı işte efesde bu adamı örnek alamalı .miroslav süper transfer andre ise savunmacı birde nachbar'ın yerine yunanlı printiesiz gelirse süper olur marcus da iyi bir oyuncu ama benim gönlüm batisteden yanaydı.

dilemma dedi ki...

700 bin nüfuslu karadağ bizim yenemediğimiz sırbistanı 59 sayıda tutarak yendi.türkiye'deki milli takım altyapı koçları topluca istifa etsin yarın...

Cevad Zort dedi ki...

eğer yazıldığı gibi radiljuca ve haislip gelecekse tek gerçek 5 numara radiljuca olacak, haislip dudley ve kerem den birisi sanki euroleague için fazla ve ,hem sizelı hem ayakları kasundan çok çok daha hızlı bir oyuncu daha gerekiyor. bu şekilde nachbar kalırsa 3 numara da oynayabilir.rako ve cenk ile değişebilir.Ender Kerem Sinan ve wisniewski yerine hem yaratıcı,hem de tüm hücum un rako üzerine kurulmamasını sağlayacak hızlı bir guard da iyi olurdu,hırvat marko popovich efes niye bıraktı anlamam

Mel dedi ki...

@erol kaya
alıntıladığın pasajda efes pilsen'i yermiyorlar, aksine övüyorlar. efes reel olarak daha üst torbaların takımı diyor armani temsilcisi.

Bapsteba dedi ki...

Radulija transferi hâlâ resmi olarak açıklanmadı.(10.07.2010) Ama burası dahil bir çok site ve tv bunu onayladı.Ben de bunu anlamıyorum.Kulüpler mi çok tutucu yoksa basında en erken haberi ben vereyim aceleciliği mi var?