14 Temmuz 2010 Çarşamba

F.Bahçe Ülker Aleks Maric'in Peşinde

Öğlen Matt Nielsen'in Olympiakos'a attığı imzanın haberini verirken bu sene oldukça rasyonel hamleler gerçekleştiren F.Bahçe Ülker'in bundan sonraki hamlesi ne olacak bakalım demiştim. Başlıktaki iddia Sırp basınından, Sportske sitesinden. F.Bahçe Ülker ve Panathinakos'un Partizan'lı Aleks Maric'i kadrolarına katmak için uğraştığını yazıyorlar. Şu an için yapılan teklifin 500.000 € civarında olduğunu ve Partizan kulübünün bu ücretin yaklaşık 2 katını istediğini de ekliyorlar. Bu iki seçenek dışında Maric'in takımında kalma olasılığı da mevcutmuş tabii ki.

3 Yorum Yapılmış:

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Spahija faktörü ile alabiliriz ama rakibimiz Avrupa'nın en büyüklerinden :S

devrim umut dedi ki...

Fenerbahcenin bu sene yaptigi mantiksiz hamlelerin biri olur sisirilmis Maric'i almak. Efeslesmede ne gibi hayir göruyor yöneticilerimiz anlamak zor. Yoksa bu hamleleri Aydin örs'e mi yormali?

ugur_braveheart dedi ki...

a.mariç süper bir oyuncu keşke efes'de oynasa geçen yılın eurolig sayı kralı,efes pilsen mutlaka sıze'lı bir oyuncu almalı batiste tekrar pana ile anlaşmış .D. Andersen boşta bir ara anlaşmışlardı. efes bu durumu mutlaka gözden geçirmeli hem 4 hemde 5 nolu pozisyonda oynuyabiliyor.bir an önce bu tranferi bitirmeli. yoksa mariçli fbülker yine ezer geçer.hemde euroleaguede hayal kırıklığına uğrarlar..