2 Temmuz 2010 Cuma

Josh Shipp Resmen G.Saray'da, Ya Furkan?

Anlaşıldı haberini 30 Haziran günü Serdar abi'den aldığımız Josh Shipp, G.Saray Cafe Crown tarafından resmen açıklandı. Hayırlısı olsun, herkes Furkan'a konsantre durumda şu an. Asıl oradan ne çıkacağı merak konusu. KSK basketbol şubesi ve taraftarlar yönetime baskı yapar vaziyette, bu transferi engellemeye çalışıyorlar. Yönetim ise futbol takımının 2 yıldır direkten dönen 1. lig umutlarını bu sene gerçekleştirmek için bu transfere sıcak bakıyor. Sıkışılan elin, resmi imzalara dökülmesini istiyor. Ne çıkacak, biz de bekliyoruz.

4 Yorum Yapılmış:

Anıl dedi ki...

" Yönetim ise futbol takımının 2 yıldır direkten dönen 1. lig umutlarını bu sene gerçekleştirmek için bu transfere sıcak bakıyor. "

1800 senesi Takım yönetim anlayışı.
saygılar.

yasinksk dedi ki...

Tarftar siteleri ve forumlarda çok ciddi tepkiler var, ateş olmayan yerden duman çıkmaz tabi ki ama bu transferin gerçekleşme ihtimali bu baskılardan sonra azalır gibime geliyor.

nonstop dedi ki...

ksk basketbolunun hali içler acısı, şube başkanı az önce açıklama yapmış, ''bu sene tüm transferi furkanın takımda kalacağını düşünerek yaptık'' demiş. adam şube başkanı ama o bile bilmiyor çocuğun takımda kalıp kalmayacağını, bunlarda yöneticiyim diye dolaşıyor ortalıkta, madem şube başkanısın satmıyoruz diyemiyor musun kardeşim?

açıklama burada:

http://www.yesilkirmizi.net/haber_detay.asp?haber_id=5735

karsiyakali dedi ki...

furkan giderse bu sene bir tane maça gitmem.böyle bir yönetimin takımını desteklemekten utanç duydum bu haberi aldıktan sonra.süper lige çıkmayı bizde istiyoruz ama bunu basketbol takımın önüne geçerek yapmamalılar.bu takım Karşıyaka SPOR KULÜBÜ futbol kulübü değil o yüzden bütün branşlara eşit ilgi gösterilmeli.biz gary neal da böyle kaybetmiştik.ondan gelen para yine futbol takımına gitmişti ama futbol takımı yine süper lige çıkamamıştı.inşallah o gece bu sene ama bu böyle olmamalı.