3 Temmuz 2010 Cumartesi

Muratcan Güler Antalya'da

Yeni sezonda Ahmet Kandemir ile yola çıkacak olan Antalya BŞB'nin, Muratcan Güler ile ilgilendiği haberini girmiştik hafta başında. Beşiktaş Cola Turka'dan ayrılacağı bilinen Muratcan'a gelen teklifler Antalya ile sınırlı değildi elbette. Gelen teklifler arasından değerlendirmeyi gerçekleştiren Muratcan Güler'in tercihi Antalya ekibinden yana olmuş. Yerli piyasasından oyuncu alabilmek için oldukça geç kalan Ahmet Kandemir için önemli bir koz olacaktır Muratcan. Oyuncunun menajerlik şirketi 1x1 Sports'un Twitter hesabı üzerinden duyurduğu transfer sonrası 30 yaşındaki Muratcan kariyerindeki yedinci farklı takımın formasını giyecek. Ayrıca geçen sezonu TED Kolejliler'de geçiren Hadi Doğan da bir yıllık aranın ardından Antalya'ya dönmüş. Şu an için yerli kadro çalışmalarını sürdüren Antalya ekibinde Ahmet Kandemir orijinli yabancı oyuncu tercihlerini de yakın zaman içerisinde göreceğiz sanırım.

6 Yorum Yapılmış:

koray dedi ki...

Ödeme sorunlarına da alışık oyuncu Antalya için iyi seçim.

Ferhat Yeşiltaş dedi ki...

Skandal türü olaylara alışkın olmadığı için diğer bazı teklifleri reddetip, mali sorunlara alışkın olduğundan Antalya'yı seçti evet :)

koray dedi ki...

Olabilir :)

Belki de Kanabis türevi kullanmış takım arkadaşı istemiyordur malüm bazen uzun süreli etkileri olur psikoza sokar vs vs.

Ferhat Yeşiltaş dedi ki...

Yok ben kendisi ile görüştüm, arkasında Muratcan yazan 5 numaralı formasını "takımdan kimseyle" paylaşmak istemediği için orayı seçmiş :)

Ferhat Yeşiltaş dedi ki...

Şaka bir yana, Muratcan için beklentilerden bir hayli uzak geçen bir sezonun ardından yeniden kendini bulması adına olumlu bir transfer denebilir. Her ne kadar Antalya ekibi için şu an pek parlak bir sezon görünmese de, umarım basketbol adına güzel şeyler katabilirler ligimize..

koray dedi ki...

Ben sadece olasılık tahmini yaptım dediğim gibi kanabis türevlerinin bazen kalıcı etkileri olabiliyor. Oyuncuya verilen cezanın ardından önce kadro dışı bırakıp ertesi sezon sözleşme yenileyince y,ne aynı takımda olacaklardı.

AMA siz görüştüm dediğinize göre yalan söyleyecek haliniz yok öyle diyorsanız size inanmak durumundayım.