7 Temmuz 2010 Çarşamba

Raduljica Efes Pilsen'de (mi?) Vol. 2

Sırp basınında uzunca bir süre tartışma konusu olan 150.000 € olayını ve transferle alakalı FMP takımının başkanı Nebojsa Covic'in açıklamalarını yazmıştık daha önce. Haber yine oralardan geldi. Bu kez anlaşmanın imzalandığını ve Raduljica'nın kariyerine Efes Pilsen'de devam edeceğini söylüyorlar. Son dönemde Efes Pilsen'den görmeye alışık olmadığımız fakat Efes'i Efes yapan kültüre yakışır bir transfer olacak eğer gerçekleşirse.

5 Yorum Yapılmış:

ugur_braveheart dedi ki...

efes pilsen geçmişte başarıları yabancı genç oyuncuları takıma katarak uzun kontratlarla üst sıraları oymalarıydı.ne zaman bu mantık değişti efes durdu.şimdi akıllanmaya başladılar, aydın hocanın kültürünü takip ettiler ama sonra bu kültür terkedildi.şimdi efes doğru bir transfer yaptı. geleceği için..hayırlı olsun

Bapsteba dedi ki...

Twitter'da İsmail Şenol takip etmenin faydaları :)))

Salsa,anladın onu sen :)

Kapkan dedi ki...

inşallah iyi bir verim sağlar. otoritelere göre 1988 doğum 22 yaşındaki oyuncu 88 doğumlular içindeki uluslararası en iyi oyuncu olarak gösterildiğini okumuştum.
2.13 boyundaki oyuncu 113 kg.
2008 ylındaki 20 yaş altı avrupa şampiyonasında MVP olmuş.
efes pilsen'e hayırlı olsun. uzun süreli sözleşme yapmışlardır umarım.

dejavu dedi ki...

@Bapsteba;

Haberi yazan saLsa değil benim. O sıralarda saLsa netten epeyce uzaktı. Haberi kimin girdiğine dikkat edersen bir dahaki sefere böyle kontrada yakalanmamış olursun.

http://thehoopsmarket.blogspot.com/ Bu blogu da takip etmeni öneririm, tüm dünyadan basketbol haberlerini derliyorlar. Haberlerin giriş saatleri de duruyor alt taraflarında, yardımcı olacaktır sana.

Çağlar..

Kapkan dedi ki...

bu oyuncu draftta seçilmemiş burası soru işareti!