23 Temmuz 2010 Cuma

K'Zell Wesson Telekom'da

Daha önce vermiştik haberini, bugün resmi imzalar atılmış. 1977 doğumlu Wesson'ın Türkiye kariyerindeki dördüncü takımı olacak Türk Telekom. Bulgar pasaportu sayesinde Ankara takımında Bosman statüsünde forma giyebilecek olan Wesson'ın sözleşmesi iki yıllık olarak imzalanmış. Hem yerli hem yabancılarda yaş ortalaması düşük bir takım oluşturan koç Faruk Akagün'ün bu transferle birlikte takıma tecrübe ilavesi de yapmak istediğini tahmin ediyorum. Ayrıca bu transferin gerçekleşmesi için Wesson'ın geçen yılki kulübü Pınar Karşıyaka'ya da bonservis ödendi. Net ücreti öğrenebilirsem eğer eklerim daha sonra. Bu transfer ile birlikte, beklenmedik bir durum oluşmazsa şayet, bu sezonluk transfer defteri de kapanmış Türk Telekom cephesinde.

4 Yorum Yapılmış:

uniKSK dedi ki...

eğer jovo gelmeseydi,zelly'nin kadroda tutulmasını isterdim.Yüreğiyle oynayan bi oyuncu,arasıra kendi potasına basket atsada seviyoruz biz zelly'i(:

dilemma dedi ki...

bu kadar büyük bi hava yaratıp bu kadar vasat bi kadro kurmak yetenek ister. 1. lige yeni çıkmış türk futbol takımları gibi transferler.yine hayalkırıklığı geliyor.

Bapsteba dedi ki...

çok yanlış transfer olmuş bu

futbas dedi ki...

ne kadar bütçe küçülmedi dese de telokom yetkilileri bu sezon play oflara girmek için oynar telekom