29 Temmuz 2010 Perşembe

Tufan Ersöz Neden Olin'i Tercih Etti?

Sakatlıklar ve aldığı ceza sebebi ile 2 sezondur salonlardan uzak kalan Tufan Ersöz, basketbolu özlediğini ve arada kayıp geçirdiği günlerin acısını bu sezon Olin Gençlik forması ile çıkaracağını belirtti. Menajerlik şirketi 1x1 Sports'un sayfasına konuşan Tufan'ın yorumları şöyle:

'Galatasaray'da kaptanlık yapmış bir sporcu olarak uzun bir süre takımımı bekledim, ancak herhangi bir yaklaşım olmadı. Karşıyaka ve Olin ile görüştük. Karşıyaka'lı yetkililer 1.5 ay boyunca teklif yapmak üzere oldukarını ve beklememi söylediler, ancak bu teklif bir türlü istediğimiz şartlarda gelişmedi. Olin ise bana gerçekten çok iyi yaklaştı ve hem maddi hem de manevi olarak beni tatmin edici bir teklif sundular. Açıkçası geri dönüşümü Olin'de de yapacağıma inanarak bu tercihi yaptım.'

5 Yorum Yapılmış:

Liverbird dedi ki...

Kaptansa adam gibi kaptanlik yapsaydi, 3 yasindaki cocuk akliyla davranmasaydi.

dilemma dedi ki...

hergün zeytinyağlı dolma yapacaklarmış koturovic hesaaabı

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Yolu açık olsun Tufan Abi'nin.. 2 sene önce okulumuzda karşılıklı soru-cevap şeklinde geçen konferansımsı şeyde "sakatlıklardan çok çektim" diyordu. Sakatlığı geçti, sonra haksız yere ceza aldı.. Bu sene umarım kendini gösterebili.
Bu arada tekrardan teşekkür ederim Anıl Abi..

youla dedi ki...

Tabiki para için :)
Kağıt üzerinde 300 000 TL aldığı söyleniyor :)

yugoslavtipiforvet dedi ki...

@youla
300 000 mi:D valla inanılmmaz bir para.Aleksandar Maric geçen yıl Partizan'dan anca bu kadar para alıyodu be.Tufan ve Maric aynı cümle içinde yer alacak klasmanda adamlar bile değil.eğer bu rakam doğruysa Türkiye'^nin en büyük overated adamıdır.