4 Ağustos 2010 Çarşamba

Cem Pekdoğru Yazılarıyla Salsabasket'te

Site büyüdükçe, beklentiler arttıkça, farklı farklı yazılar okunması isteği bizlere ulaştıkça ekibi büyütmek de kaçınılmaz bir hal alıyor artık. Cem Pekdoğru hem Batug.com'dan, hem de NBA Türkiye dergisinden tanıdığımız, bildiğimiz, güvendiğimiz, hem Amerikan basketbolu (NBA, NCAA) hem de Türkiye ligi bilgisiyle kendine hayran bırakan ve bunları yazıya döktüğünde de ortaya fazlasıyla leziz yazılar koyabilen bir arkadaşımız. Sağolsun kırmadı, o da ekibe katıldı.

NBA'deki temsilcilerimizin sayısı 5 olunca, ligimize her gün yeni bir çaylak daha gelince, insanın eksiklerini bilip bu konuda zaten hali hazırda fazlasıyla güvendiği insanlardan birinin kapısını çalması fazlasıyla olağan bir durum. Biz de bunu yaptık. Cem (namı diğer Sheed) hem NBA'deki temsilcilerimiz, hem NCAA'den ligimize akan oyuncular, hem de Türkiye Basketbolu ile ilgili yazılarıyla artık Salsabasket'te. Hayırlı olsun cümle aleme. :)

8 Yorum Yapılmış:

Eren dedi ki...

eyvah eyvah, cem bahsettiğin 2010 planları bunlar mıydı? hiç de söylemiyor herif..

çok güzel olmuş, çok da iyi olmuş, takipteydik daha da özel takip olayına giriyoruz demektir, yüreyedur.

bu arada baba cem'in en can alıcı resmini koymuşsun hahahah

Miksiyon dedi ki...

Soyismi gibi pekdoğru yazılar bekliyoruz hadi hayırlısı..

Adsız dedi ki...

Hayırlı olsun, Batug'da yazan adam sağlamdır zaten. :)

doğancan aksu dedi ki...

sırada Orkun Çolakoğlu mu var? :)

HotSauce21 dedi ki...

brian howard şut stilli cem pekdoğru'yu takipteyiz...

dejavu dedi ki...

Hoşgeldin Cem..:)

Çağlar..

dilemma dedi ki...

yıldızlar şampi başlıyor karadağda cemi ilk görevine yollayın:)rezil olup geliyoruz ama haber yok.nbayi zaten herkes biliyor içimiz dışımız nba oldu biraz da farklı alanlara ilgiyi kaydırsak.turgay demirel kuzey korede olsa inşaat işçisi bile yapmazlar

Sheed dedi ki...

hahahah fotoğrafa çok güldüm hakikaten, istesen daha uygun bi şey gönderirdim anıl :)

@dilemma
nba yazıları yazmayacağım burada, amerikan basketbolu ile türk basketbolunun teğet noktalarında destek olmaya çalışacağım.. belki periyodik olarak bizimkilerin performansları hakkında yazılar yazarım ama o periyotlar da çok sık olmayacak..

zaten TBL alanında anıl ve çağlar çok iyi iş çıkarıyorlar..