15 Ağustos 2010 Pazar

Doğuş Balbay Röportajı - Ön Hazırlık

Basketbolumuzun önümüzdeki senelerde en büyük umutlarından biri Doğuş Balbay. Geçen sezon yaşadığı talihsizlik sakatlıkla sezonu erken kapatsa da, şu anda %95 oranında iyileşmiş durumda ve ay sonunda da normal idmanlarına başlayacak. Bu güzel haberi bizzat Doğuş'un ağzından alınca ve ayın 20'sine kadar Türkiye'de olduğunu öğrenince röportaj için de anlaştık elbette.


Buyrun, yine her röportajımızda olduğu gibi sözün büyük bir kısmı sizin. Siz sorularınızı yorum kısmına bırakın, biz de Doğuş'a ulaştıralım.

11 Yorum Yapılmış:

MuL€ dedi ki...

Spor ile eğitimi bir arada yürütme işini ne derecede başarabildi?Kolej takımlarında idman ve ders saatlerinde esneklik ve uygun planlama yapılıyor ancak Türkiye'de ikisini bir arada yürütmek imkansız.Fenerbahçe altyapısındayken kendisi nasıl yürüttü bu durumu?

Volga Can dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Volga Can dedi ki...

Sakatlık döneminde takım arkadaşları ve teknik ekip sana ne kadar yardımcı oldu?

Orada okuyan öğrenciler adaptasyon sürecinde sana ne gibi yardımda bulundular?

Derin dedi ki...

Şutunu geliştirmek için çalıştı mı?

yugoslavtipiforvet dedi ki...

doğuş a göre ncaa de kariyerine devam etmesinin basketboluna katkısı oldu mu? yoksa avrupa'da kalıp en azından bi euroleague sertliğini tatmak bundan daha yararlı olur muydu ona göre? bunun cevabını merak ediyorum açıkçası

aytunc dedi ki...

Eğer seneye Türkiye'ye dönersen Fenerbahçe Ülker dışında bir takımda forma giyer misin?

nbaturkiye dedi ki...

1- Yanlış hatırlamıyorsam kendi konferansında eğitim konusunda en iyi ilk 5'e seçilmişti.Bu kadar ağır temponun içinde bir de eğitimine nasıl bu kadar önem verebiliyor.Özellikle yaptığı bişey varsa bizi lütfen bilgilendirsin :D

2- Daha çok işin savunma kısmında başarılı olan bir isimken peki hücumunu geliştirmek adına neler yapıyor, yada hücumunu geliştirme ihtiyacı hissediyor mu kendinde?

Emre dedi ki...

Fenerbahçe Ülker'de Engin'in sakatlanmasıyla oyun kurucu rotasyonu iyice daraldı.Greer'in de istenmediği malum.Olası bir Fenerbahçe Ülker'in transfer teklifine karşı tutumu nasıl olur?

Oğuz dedi ki...

Ben yurt dışında sporcu olabilmek için hangi yolu izlediğini çok merak ediyorum. Kendini nasıl kabul ettirdi Texas'a? Koçlarla mı görüştü yoksa referans ile mi gitti ? Kendini çevresine kabul ettirene kadar nasıl bir çalışma programı uyguladı ? saygılar

yugoslavtipiforvet dedi ki...

bir de merka ettiğim bir şey daha var:doğuş 2005 yılında yıldızlar avrupa şampiyonu olan türk milli takımının kadrosundaydı.89 jenerasyonunun o şampiyonadan sonra bir tane bile üst seviyeye oyuncu çıkartamamasının nedeni olarak neyi görüyor?o kadrodaki oyuncular niye 2.lig seviyesinde bile oynayamaz hale geldi?

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Fenerbahçe'den ayrılış hikayesi nedir ?