11 Ağustos 2010 Çarşamba

Garanti Bankası 12 Dev Adam'a Desteğini Sürdürüyor

Garanti Bankası, A Milli Erkek Basketbol Takımı “12 Dev Adam”a 10 yıldır kesintisiz verdiği desteği, 28 Ağustos’ta başlayacak 16. Dünya Basketbol Şampiyonası’nda da sürdürüyor. Bu kapsamda, Türk spor tarihinin en büyük organizasyonlarından biri olan ve Türkiye’nin tanıtımı açısından büyük önem taşıyan Dünya Basketbol Şampiyonası’nın da ana sponsorları arasında yer alıyor.

Basketbola desteğini, sadece Milli Takımlarla sınırlı tutmayan Garanti, basketbolun gelişiminin tabana yayılmakla mümkün olacağı inancıyla, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği 12 Dev Adam Basketbol Okulları’nın (12 DABO) sponsorluğunu 2002 yılından bu yana üstleniyor.

Garanti, 16. Dünya Basketbol Şampiyonası için hazırladığı kapsamlı reklam ve tanıtım kampanyasıyla, A Milli Takım’ın yanında olmaya devam edecek. Reklamlarda, “12 Dev Adam” konseptiyle, basketbolun coşkusunu tüm Türkiye’ye yaşatmayı ve Millilere desteği en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan banka, basketbolun geleceğine yatırım yapılmasının önemini gündeme getirmek hedefiyle, 12 DABO’da yetişen genç basketbolculara da dikkat çekmeyi istedi. Garanti filmde, 12 Dev Adam’ın ve gelecekte onların yerini almaya hazırlanan DABO öğrencilerinin hedefine de herkesin gönlünde yatan Dünya Şampiyonluğunu koyuyor. Bugünün ve geleceğin 12 Dev Adamlarının mükemmel bir uyum gösterdiği 2 gün süren çekimler sonunda, herkesin tebessümle izleyeceği bir rekabet hikayesi çıktı. Garanti, İstanbul ve Ankara’da düzenleyeceği etkinliklerle, basketbolun heyecanını sokaklara taşımayı ve basketbolseverlere eğlenceli dakikalar yaşatmayı amaçlıyor.

1 Yorum Var:

FFM dedi ki...

her reklamin sonunda bir sinan dunk i var:D