10 Ağustos 2010 Salı

Hüseyin Beşok Aliağa'ya, Dusan Cantekin Mersin'e

Henüz herhangi bir takımla anlaşmayan yerlilerden Hüseyin Beşok'un ilerleyen yaşı nedeniyle artık yurtdışını düşünmediğini biliyorduk. Gelen teklifler arasından Aliağa'yı tercih etmiş tecrübeli oyuncu. İlerleyen yaşı nedeniyle gerileyen fiziksel yetileri ve boyalı bölgedeki mücadeleden kaçınarak oyunu yay gerisinden oynama durumu mevcut olsa da kariyerinin son demlerinde tecrübesi ile gideceği takıma katacağı değerler var Hüseyin'in. Henüz resmi sözleşmenin imzalanmadığını söylemekle birlikte bu birlikteliğin gerçekleşme olasılığının hayli yüksek olduğunu belirtelim. Bir diğer transfer haberi ise Mersin cephesinden. Geçen yıl Ergin Ataman'ın zaman zaman şans vermeye çalıştığı 2.22 boyundaki 1992 doğumlu Dusan Cantekin, Mersin'e kiralanmış. Efes benchini ısıtmak yerine süre alabileceği bir takıma gitmesi olumlu bir gelişme onun adına. Takipte olduğumuz genç isimlerden biri Dusan, Mersin'de geçireceği bir sezon kariyeri açısından faydalı olacaktır umarım.

2 Yorum Yapılmış:

Miksiyon dedi ki...

Çok sınırlı bir katkı yapar tecrübe dışında aliağaya ne kadar verdiler ücret acaba?? birde niye gidip ksk ye ağbilik yapmıyor insanda biraz vefa olur diye düşünüyorum. Acaba ksk yönetimimi istemedi onu??

ako dedi ki...

Efes tek bir pivotla nereye kadar gidecek acaba? Raduljicayı izledim bize karşı, ilk intiba pek bi numara yok gibi. krstic, perovic in ardından 3. pivot zaten.