7 Ağustos 2010 Cumartesi

Karşıyaka'da Kombine Fiyatları Belli Oldu

Hakan Demir yönetiminde yeni sezon çalışmalarına başlayan Pınar Karşıyaka'da sezonluk kombine fiyatları belli olmuş. Bu yıl geçen sezonların aksine nispeten daha geniş bir kadro ile mücadele etme şansı yakalayan Karşıyaka, uzun bir aranın ardından Challenge Cup ile Avrupa'da da boy gösterecek. 5 ayrı kategoride satışa sunulan kombinelerin fiyatları ise şöyle:

Sezonluk Kombine: 100 TL
Kırmızı VIP Kart: 350 TL
Yeşil VIP Kart: 400 TL
Gold VIP Kart: 500 TL
Platin VIP Kart: 1000 TL

Kombinelerle ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

7 Yorum Yapılmış:

nonstop dedi ki...

1000 lira mı?
eve koltuk takımı alırım o paraya yaw. deri zaten terletir, en iyisi plastik koltuk, ismimide kendim yazarım falçatayla:)

KskHyTr dedi ki...

1000 liralık kartla 350 liralık kart arasında bir fark yok platinle kırmızı vip kart aynı yere oturuyor bir ayrım yok krokide gösterildiği gibi... zenginler klube destek olsun diye çıkartılmış bir sınıflama ücretlerde sanırım:)

exclusivefor80 dedi ki...

zaten onlar kalmadı derler.eşe dosta verilir..daha dogrusu peşkeş cekilir..sadece 100 tl lik komibneleri satışta bulursunuz..

Alphan Aksoylar dedi ki...

1000 TL verilen koltuklar protokol tribünü, 350-400-500 TL'lik kombineler portatif tribünler, VİP kartlar Avrupa maçlarını da kapsayacak, 100 TL'lik kombineler ise normal tribünlere sadece Beko Basketbol Ligi maçlarına girişi sağlayacak, Avrupa maçlarını kapsamıyor, bu arada VİP kartlar peşkeş falan çekilmiyor kimseye, geçen yıl alanlardan biri de bendim.

vdT dedi ki...

1000 tl lik koltuk ile 350 tl lik koltuk arasında fark yok denilmiş. alakası yok. 350 tl'lik koltuk pota arkasında. 1000 tllik bölüm ise camla cevrilmiş, bir takım orada yazmayan hizmetlerin sunulacağı, özel otoparka sahip olunun, protokoldeki gibi kumaş koltukların olacağı bölüm olacak.

exclusivefor80, almak istediğin vip kartın yerini söyleyiver, hesap numarasını buradan vereceğim, sen de vip kartını isteyen herkes gibi almış olacaksın. ha ama eğer bunu yapmazsan da, her şeyi çok bildiğini zanneden ama hiçbir şey bilmeyen, yalancı, iftiracı biri olduğunu ispatlamış olacaksın.

KskHyTr dedi ki...

düzeltiyorum 1000 tl likler seref tribünü diye adlandırılan yerde ama 350 ile 500 liralıklar arasında bir fark yok ayrı bir bölme yok pota arkasındamı oturuyorsun ortasındamı oturuyorsun diye bakanda yok...

exclusivefor80 dedi ki...

:)ilgin için teşekkürler..ben haftaya alırım çıkıcak dedi isen..sana güveniyorum..artık daha profosyenel yönetiliyor şube gerçekten unuttum..