18 Ağustos 2010 Çarşamba

KSKBasket'ten Anlamlı Furkan Mesajı

Dün akşam Karşıyaka Arena'da Karşıyaka Spor Kulübü'nün 2010-2011 sezon açılışı vardı. Basketbol şubesinin sezon açılışının 25 Ağustos'ta çeşitli organizasyonlar eşliğinde NCAA takımlarından Drexel Dragons ile gerçekleştirileceğini yazmıştık zaten. Koç Hakan Demir'in bugün Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaların ve bu akşamki sezon açılışının ardından basketbol şubesinin resmi sitesinin açılış sayfası 'Furkan '86-87 Ruhu' Aldemir' olarak değiştirildi. Mesaj çok açık.

11 Yorum Yapılmış:

İsmail dedi ki...

2 yıl sonra NBA e gidecek adama 2 milyon € wermeyiz umarım...

Satmasın KSK Furkan'ı..Aferin onlara..

"Öküz alırız o parayla" :D

Ugurog dedi ki...

Bu konu neden bu kadar abartıldı hala anlamıyorum. Henüz Federasyonun belirlediği resmi transfer dönemi içindeyiz ve dolayısıyla federasyon resmen transferler için izin vermiş bir klüpte teklifte bulunmuş. Yarın Furkan için Pana yada Olympiakos da kapıları çalabilir o zaman da bu takımlara türk düşmanı diye mi açıklama yapacaklar!!Yada potansiyeli olan bu çocuk için NBA den bir takım gelse ne denilecek? Hala kafasını karıştırmaya çalışıyorlarmı??Ucuz profesyonel zihniyeti bu olsa gerek. Eğer bu durumdan memnun değillerse federasyona başvururlar kapatın transfer dönemini biz oyuncu satmıyoruz diye onun üstüne hala oyuncuyu ayartmaya çalışan olursa o zaman elbette haklılar. Ayrıca olayın daha trajikomik boyutuda bütün sezon kenarda oturan Kerem Gönlüm milli takımda iken orda olmayan Furkanın oraya gitmesi için bu yöneticiler bu kadar kulis ve aksiyon yapsalardı bari hem çocuğa hemde milli takıma bir faydaları olurdu!!!Gerçi o zaman daha çok teklif gelirdi, yöneticilerde haklı. İki teklifte bu çocuk bu hale geliyorsa alimallah 3-5 teklifte psikolojik destek aldırmak gerekirdi:))

cemcomu dedi ki...

furkan sezon kapandıktan sonra bir kaç turnuvaya katılmıştır oldukça yorgun olduğu için milli takımda yoktur , dün arenada 3000 kişi furkanı ayakta alkışlıyarak neden gitmedeğini veya gidemediğini eniyi şekilde göstermiştir. yazılan yorumlara en iyi cevabıda 24 ekimde arenada ksk taraftarı eşliğinde furkan ve takımız vericek.

dilemma dedi ki...

furkan mı ne furkanı furkan ne arar la pazarda

koray dedi ki...

KSK ana yönetimi ana siteden kendini bağlayacak netlikte şube başkanı değil klüp başkanı imzası ile bir açıklama yapsın kapansın bu konu.

Pervasız Gömlek dedi ki...

Furkan Galatasaray'a giderse en çok üzülen Anıl olacak muhtemelen yazdıklarının altında ''ya gs'ye giderse'' korkusu var. bu kadar belli etme, yeter ya...

koray dedi ki...

@Pervasız Gömlek

Anıl değil Çağlar yazmış yani GS'lı Çağlar.

dejavu dedi ki...

:)

Çağlar..

Pervasız Gömlek dedi ki...

O daha da vahim ya...

saLsa dedi ki...

@ Pervasız Gömlek

:)

saLsa

ugur_braveheart dedi ki...

furkan bu sene gitmezse seneye kesinlikle istanbul takımlarından birine gidecek .bu ya fbülker olur ya da kapanmazsa efes olur.Bence en doğrusu da bu olur avrupa maçlarında oynama şansını yakalayacak hrm de gelişimini sağlayacak . furkanda zandedersem bu şekilde düşünyordur.oktay hocalı, gs de alabilir ama gs'nin eurolig mücadelesi yok.