16 Ağustos 2010 Pazartesi

NTV'nin Dünya Şampiyonası Kadrosu

Yıllardır beklediğimiz turnuvanın başlamasına 2 haftadan az kalmışken sürekli olarak takımımızı analiz ediyoruz doğal olarak, ancak yayıncı kuruluşun da mercek altına alınması gerekiyor bu paralelde. Zira onlar için de önemli bir organizasyon olacak bu turnuva.

NTV ailesinin bu turnuva için kurduğu kadronun bana ulaşan son hali şöyle;

Spikerler: Murat Murathanoğlu, İsmail Şenol, Osman Sakallıoğlu
Yorumcular: İhsan Bayülken, Murat Özyer, İbrahim Kutluay

Elbet değişiklikler olabilir bu kadro üzerinden ama dediğim gibi bana ulaşan son durum bu. 'Kaan Kural nerede?' diye soracak olanlara kendisinin 2006'dan beri hiçbir Türkiye maçını maç anında ya da maç sonunda yorumlamadığını hatırlatmak isterim. Tanjevic'i eleştirebiliyor olmanın bazı yerlerde bazı sonuçlar doğurabildiğinin somut örneğidir. Maç çıkışlarında birkaç dakika görüş bildirir yine mutlaka ama fazlası olmayacaktır. Bilginize.

12 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Murat Murathanoğlu ismi olayı bitirmiş zaten. Güzel :)

nbaturkiye dedi ki...

Yazıda belirtilmiş ama özellikle Amerika'nın maçlarında Kaan Kural'ın sesi hoş olurdu neyse çıkarabileceği en iyi kadroyu çıkarmış Ntv.Kosova'nın ayrılması ne kadar üzücü olsada Murathanoğlu'nun orada olması sevindirici :)

Miksiyon dedi ki...

ihsan bayülgeni orada görünce tüylerim diken diken oluyor. Komedi tam

fatih dedi ki...

Murat Kosova'nın eksikliği hissedilecek fakat dediğiniz gibi çıkarılabilecek en iyi kadro bu.

dilemma dedi ki...

ihsan the fazlasıyla bayülken.murat özyer wild card pardon twitter card sayesinde var sanırım ah keşke ataman olsaydı yazık twitterda yazmaktan yoruldu biraz konuşup rahatlardı

Eren Aykin dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Özcan Yüksel dedi ki...

Murat Kosova'yı kayıp olarak görmüyorum hatta anlattığı maçlar bana keyifsiz geliyordu. Koçun yorumları isabetli ancak yanına biraz daha aksiyon adamı lazım. Özyer'i dinlemedim hiç ancak Murat Murathanoğlu'nu dinlemek gerçek bir keyif

caveksk dedi ki...

kaan kural dan tırsıyolar yani.

lembo dedi ki...

fuat akdağ'ın eline yüzüne bulaştırması ile ntvspor oluşumu iflas etti.. önce kadro tam ortasından çatladı.. okay karacak, loran vayloyan ve kosova gittiler.. dışarıdan gelenlerle, kanalı kuranlar arasındaki huzursuzluk giderilemedi.. şu anda herhalde kanalda manken tadında 4-5 kız vardır.. burcu esmersoy, twitter'dan " arda bize küfür etti " yazabiliyor.. böyle bir başıboşluk.. kenan onuk'u mumla arıyorlar ama iş işten geçti.. dünya şampiyonasına da, artık kendilerine yakışan ihsan bayülken'le devam ederler işte..

brk dedi ki...

kaan kural'ın olmaması saçmalık ve kimse bundan bahsetmiyor o da ilginç. beşiktaş taraftarı yeter turgay demirel yeter demek istiyorum artık.

mahmut dedi ki...

yorumcular çok yavan kalmış..ibrahim kutluay ritüellerini çok bozmayan bir kişi..murat özyer ise gerçekten tam bir zap sebebi olacak.

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Kaan Kural'sız da olmaz ki =/