3 Ağustos 2010 Salı

Karşıyakalı Orhun Güngören Mersin'e Kiralandı

Karşıyaka altyapısından çıkma 1992 doğumlu Orhun Güngören geçtiğimiz sezon A takıma yükselerek ligde beş maçta forma giymişti. Yeni sezon öncesinde kulübüyle dört senelik sözleşme imzalayan genç oyuncu önümüzdeki sezon için Mersin takımına kiralanmış. Geçtiğimiz sezon Mersin'i devralmadan önce Karşıyaka altyapısında görev yapan Mete Babaoğlu'nun bu transferdeki etkisi yadsınamaz elbette. Mersin'de kiralık geçireceği bu bir sene oyuncu için faydalı olur umarım.

3 Yorum Yapılmış:

KskHyTr dedi ki...

önünde 3 oyun kurucu vardı mücadele edeceği mersinde durum nasıl tam bilmiyorum ama hayırlı olsun...

hasanerdem dedi ki...

Bu sene oyun kurucu bolluğu vardı maşallah Karşıyaka'da, süre alması açısından gitmesi, hele hele Mete Hoca'yla birlikte çalışacak olması çok ama çok iyi oldu.

Orhun'u geçen sezon başında genç takımdayken 5-6 maçta seyrettim. Gerçekten çok ama çok yetenekli ve oyun zekası üst seviyede bir oyuncu. Şutunu geliştirmesi gerekiyor, sanırım şu aşamada en büyük handikapı bu. Umarım Mersin'den süre alır ve oyununu daha da ileri götürür.

İleriki yıllarda mutlak surette Karşıyaka'nın faydalanması gereken bir oyuncu Orhun. Umarım şansı açık olur Mersin'de.

Hayırlı olsun hem kendisi, hem de Mersin için...

mustafa can dedi ki...

orhun icin cok sevindim.Bizin icin cok öenmli bir oyuncu serkan dan cok daha iyi bir guard bence umarım 1-2 yıl iyi süreler alacagı takımlarda kendini cok iyi geliştirme fırsatı bulur ve bunu iyi degerlendirir.