9 Ağustos 2010 Pazartesi

Pınar Karşıyaka'dan Görkemli Sezon Açılışı

Geçen sezonu 6. sırada bitiren ve 2010-11 sezonuna takımın tamamına yakınını koruyup, gerekli yerlere gerekli takviyeleri yaparak daha da iddialı giren Pınar Karşıyaka, yeni sezonu 25 Ağustos'ta görkemli bir organizasyon ile açacak.

NCAA takımlarından Drexel Dragons takımıyla bir hazırlık maçının yapılacağı akşamda maç öncesi, maç sırası ve maç sonunda birçok aktivite de olacak. 'Karizma Basket' grubu, breakdance gösterileri, hediyelerin ve sezonluk kombinelerin dağıtılacağı yarışmalar, ışık ve lazer gösterileri.. Hepsi bu güzel organizasyonun bir parçası. Ve ücret de oldukça komik. Sadece 5 TL. Tıklım tıklım dolacaktır salon. Taraftar da sezonun provasını yapmış olur bu maçta. İnşallah TV yayını da olur.

6 Yorum Yapılmış:

Cengizhan TÜRKİŞ dedi ki...

Ne güzel bir organizasyon, helal olsun.

tuğçe555 dedi ki...

Ooo süper gitmek lazım şu kombine bana da çıksa ne güzel olur haha :) Biletler ne zaman satışa çıkıcakmış acaba bide egsde mi acaba ??

nonstop dedi ki...

haberi görünce inanamadım, bi daha okudum, sonra bi daha, bi kez daha...ama hala inanamıyorum, 93ten beri ksk maçlarını aralıksız takip ederim, daha öncede sezon öncesi hazırlık turnuvaları vs. olurdu ama ilk defa sezon açılışında böyle bir organizasyon yapılıyor.

KskHyTr dedi ki...

bir kaç gün kala ege park ta olur bilet satışı sanırım... Tamda ankaraya gideceğim zamana denk geliyor:(

Ömer dedi ki...

NCAA takimi Izmir'e gelirken kim karsilayacak acaba adamlarin masrafini. Direkt bu geldi aklima cunku her yonuyle maddi acidan kulfetli bir organizasyona benziyor. Adamlar kendileri karsilayacaksa, bu organizasyonu onlara kabul ettirmek ayrica enteresan ve buyuk basari.

Tebrikler Karsiyaka'ya.

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Süper bir organizasyon.. :)