22 Eylül 2010 Çarşamba

Birkan Batuk Sakatlandı

Günün 3. sakatlık haberi İzmir'den geldi. Birkan Batuk, Pazartesi günkü idmanda Hamstring bağlarından olduğu tahmin edilen bir sakatlık geçirmiş. İlk olarak kulüp doktoru Bülent Zeren tarafından muayene edilen ve bu muayene neticesinde geri dönüş süresinin çok uzun olmaması beklenen Birkan'ın kesin durumu ise Cuma günü belli olacakmış. Ciddi bir durum yoktur inşallah. Geçmiş olsun diyelim kendisine.

5 Yorum Yapılmış:

Miksiyon dedi ki...

bu yıl var bir takım kem gözler andre gitti lig başlamadan birkan sakatlandı şimdide du bakalım. Hakan hocanın yerinde olsam bir kursun nikel falan döktürürüdüm:)

fuat dedi ki...

neyse allahtan kulüp doktoru bülent zeren muayene etmiş de kriz çıkmamış :)

Miksiyon dedi ki...

Fitne sokma fuat:)

fuat dedi ki...

fitne değil espriydi vallahi. karşiyaka son yılların en iyi kadrosunu kurmuş, çalışkan, sistemli bir antrenör almış her şey yolunda derken kulüp doktoru yüzünden kriz çıkması akıl karı mıydı?

Alphan Aksoylar dedi ki...

Bülent Zeren kulüp doktoru değil, Sağlık Kurulu Başkanı'dır, sağlık kurulunda 40'a yakın doktor yer almaktadır, böyle bir sağlık kurulu da Türkiye'de hiçbir spor kulübünde yoktur, yanı sıra Türkiye'de branşının 1 numarasıdır, Karşıyakalılığını ise kimse tartışamaz, hatayı herkes yapabilir, hatada ısrar etmemek ve doğruyu bulmak güzel, "ortak akıl"da buluşmak...