4 Eylül 2010 Cumartesi

Euroleague Maçları Ntvspor'da

İlk olarak geçtiğimiz hafta Emek Ege'nin Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamayla bilgi sahibi olmuştuk konu hakkında. Bugün itibariyle tanıtımlar da dönmeye başladı ve bir bakıma olay resmiyet kazanmış oldu. Hali hazırda Euroleague'de boy gösteren iki takımımız var, bir de bu sene o aşamaya ulaşabilmek için epeyce dikenli yolları geçmesi gereken Banvit'imiz söz konusu elbette. Efes Pilsen'in mevcut yayıncı kuruluşla olan anlaşması devam ettiği için lacivert beyazlıların maçlarını SkyTürk - Spormax'de izlemeye devam edeceğiz. Fakat F.Bahçe Ülker'in Avrupa maçlarını NTVSPOR'dan izleyeceğiz artık. Ve eğer F.Bahçe Ülker haricinde düzenli olarak yayın yapmayı tercih ederlerse diğer tüm Euroleague maçlarını da. Fakat bu ikinci konuda şüphelerim bulunduğunu not düşmüş olayım bu tarihe.

7 Yorum Yapılmış:

Lebowski dedi ki...

Güzel haber için çok ama çok teşekkürler

dilemma dedi ki...

ferit şahenk-aziz yıldırım-efesçi skytürk normak sonuç.neden fb tv'de yayınlamıyorlar?

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Umarım bizim maçlar dışında SporMax gibi haftada 2-3 maç yayınlar...Kaan Kural ile Euroleague çok zevkli olacağa benziyor.

exclusivefor80 dedi ki...

tbl maclarının ıhalesı ne zaman,ins d.smart almaz alıcagı tek spor olayı o kaldı.

jezfes dedi ki...

Ya nihayet Kaan Kural Euroleagueci olacak :) keşke murat kosova da olsaydı. en son onu ibo' nun coştuğu bologna-pana finalinde dinlemiştik euroligde galiba :)

Sheed dedi ki...

aynı şüpheler bende de mevcut çağlar.. hakeza caner eler gibi bi değere sahipken koç ihsan'ı kullanmaya devam etmelerinden korkuyorum..

Yiğit Gökçehan KOÇOĞLU dedi ki...

Güzel haber..