16 Eylül 2010 Perşembe

Evren Büker Kampı Terketti

1. lige çıkmasının ardından transfer döneminde üstüste yaptığı hamlelerle adından sıkça söz ettiren ve bu hamleleriyle yerli piyasasını da fazlasıyla hareketlendiren Medical Park Trabzonspor'da ödemelerin ne ölçüde sağlıklı yapılabileceği önemli soru işaretlerinden biriydi. Bu noktadaki ilk patlak Milli takımla uzun süre çalışmalar yapıp, daha sonra kadrodan çıkartılan ve akabinde hemen yeni takımıyla çalışmalara başlayan Evren Büker ile gerçekleşmiş. Şu ana kadar yerli oyunculara herhangi bir ödeme yapılmamış bordo mavili takımda. Bu durumdan rahatsız olan Evren Büker de bugün kampı terketmiş. Dolayısıyla yaklaşık bir saat sonra başlayacak Dinamo Moskova maçında forma giymeyecek Evren. Sorunun nasıl ve ne ölçüde çözümleneceği ise birkaç gün içinde belli olacaktır diye tahmin ediyorum. Salsabasket özel haberidir.

11 Yorum Yapılmış:

nonstop dedi ki...

ilk 4 hedefiyle yola çıkıp kepez gibi gümlemesinler

Kapkankağan dedi ki...

dön yuvaya evren büker.

koray dedi ki...

Dodo klasiği oldu yalnız bu durumlar.Muhtemelen kadro dışı bırakılan oyuncularda öncelikli olarak teknik nedenlerle değil mali nedenlerle gönderilmek istendi.

Miksiyon dedi ki...

Haha çok şaşırdım dodo varsa olur böyle şeyler trabzonlu arkadaşlar hazırlıklıdırlar heralde:))

Kapkankağan dedi ki...

evren TS den resmen ayrıldı. artık olay hukuka sevkendildi. Bakalım EVREN KİME GİDECEK?

Kapkankağan dedi ki...

evren bakalım hangi takıma gidecek.

Miksiyon dedi ki...

KAPKAN REYİS ÖZELETTİN CCC:)

dilemma dedi ki...

lakers fisherın yerine adam arıyormuş listenin 1. sırasında evren varmış.kaynak lakers taraf gazetesi.

yugoslavtipiforvet dedi ki...

trabzon için çok hayırlı gelişme derdim aslında ama dodo faktörü bunu dememi engelliyor.aldığı ücret ve verebileceği verimi düşündüğümde evren büker ''overrated'' sözcüğünün sözlükteki karşılığıdır benim için.euroleague'de mvp olmuş adamlar bu paraya oynatılmamışken evren büker'in bu paraya oynaması türk basketbolunun bir ayıbıydı.böyle paralara oyuncu oynatıldığı sürece genç takımdan gelenler kendini geliştirmeye gerek görmeyecek ve a takıma çıktığı anda antrenman yapmak yerine tophane'ye nargile içmeye gidecektir.ama dodo'nun oyuncunun maliyeti dolayısıyla bir oyun gerçekleştirmiş olma olasılığı yüksek.bu olay böyle halledilmemeliydi.muhtemelen evren büker haklıdır

dejavu dedi ki...

@Utku61;

Gözden kaçmış dostum, sildim yorumu.

Çağlar..

Utku61 dedi ki...

Teşekkürler.

Vallahi çok vahim durumlar var. Burada 2.ligdeyken de Dodo hakkında yazılanlara az çok şahit oluyorduk.Bizde kendisini tanımadığımız için savunma modundaydık.

Sayın Doğan Hakyemez takımda ciddi eksiklikler söz konusu. Maddi anlamda sıkıntı olmayacak dediniz daha sezon başlamadan hortlattınız. Takımda Jamison sakat 34 yaşında birisi TBL yi sakat sakat nasıl kaldıracak. Şurada lige bir şey kalmadı hala oyun kurucu pozisyonda adamımız yok. İlker Türel değil 1.lig 2.lig point guardı bile olamaz. Madem öyle neden yolladınız Volkanı& Umut Tınayı. Ben bu ikisini takımda tutar ilkeri yollardım. İlk 6 teranesi de artık şu yaşanan durumlardan sonra hikaye. Ayrıca salon inşaatındaki görüşmenizde tlf da çalışanın size verdiği cevabı duydum yerin dibine girdim!