23 Eylül 2010 Perşembe

Evren Büker'in Tercihi Yeniden Florya

Trabzon kampından ayrıldığından bu yana gündemin en sıcak maddesiydi Evren Büker'in hangi takıma geçeceği. Basket Dergisi'nden Can İşbakan'ın haberine göre Evren'in tercihi yeniden Florya oldu. Bölgesel Lig'den geçiş yapacak olan oyuncunun bu sezon için kiralık oynayacağı ve ardından üç yıllık sözleşmeye imza atacağı haberini de verdi Can. Şimdilik burada keselim, detayları gün içinde geçmeye çalışırız. Listedeki takımlar arasından kendisine en çok ihtiyaç duyan takıma gidiyor Evren. Hayırlı olsun iki tarafa da.

14 Yorum Yapılmış:

tozasor dedi ki...

Hani Fb Ülker ayartmıştı, onlar alıyordu.. Yine aynı hikayeler.. Kim ayartmış gördük mü diyelim şimdi..

Ali dedi ki...

Aslan yuvasına tekrar hoşgeldin Evren...Büyük bir hata yapmıştın ancak hatanın neresinden dönsen kardır,Oktay hocanın elinde işleneceksin ve her geçen gün bir öncekinden daha değerli olacaksın...

Selami dedi ki...

Daha önce de yazmıştım,umarım Fener'e gelir diye,tekrar GS dönecekse niye ayrıldı ki,İstanbul'dan sonra Trabzon'da oynamak ve yaşamak zor gelmiş olsa gerek,ortamı gördü,çark etti,GS için büyük kazanç,ihtiyacı olan oyuncuyu geri kazandı,hayırlısı.

koray dedi ki...

ÇAğlar son cümle polemiğe yol açmasın :) hem Bizim elimizde Shipp gibi bir guard var zaten Beşiktaşın 2 numarası son 2 sezonu boş geçiren Serhat hazırlık maçlarında da pek bekleneni vermedi henüz.Sanki Beşiktaş'ın daha çok ihtiyacı var gibi geliyor bana .

ako dedi ki...

Çok güzel haberler ardı ardına geldi. Önce Eurocup şimdi Evren Büker transferi. Galatasaray da doğru işlerin yapıldığını görmek ne güzel.

Kapkankağan dedi ki...

bu sezon GS de oynamayacak o zaman. keşke bu sezon oynatılabilse. Evren Büker yanlış yapmış olabilir ancak Galatasaray da büyük oyuncu olmuştur. bu yüzden bu klübün çocuğudur. hatasından geri dönmeside bir erdemdir.
hoş geldin evren yuvana emin ol GS seni yeniden kucaklayacaktır. Bu takımda Haluk Yıldırım oynuyorsa Evren'e kimse birşey diyemez.

koray dedi ki...

@Kapkankağan herşey yazıldığı gibi olursa oynayacak, ama bu sezon kiralık oynayacak muhtemelen birde protokol yapılacak ve 3 sezonluk anlaşılacak (bu sezon hariç sanırım) sezon bittiğinde de kesin federasyon sözleşmesi yapılacak sonraki sezonlar için.

Kerem dedi ki...

Kiralık konusunu arkadaş ters anlamış. Bölgesel takımıyla kontrat imzalayıp GS'ye kiralık gelecek.

koray dedi ki...

Bölgesel lig takımı önce tamam deyip sonra kiralamaya onay vermiyormuş bir de :)

Kapkankağan dedi ki...

birde kaliteli bir uzun oyuncunun alınmasını bekliyoruz takımızdan. işte o zaman 3. iddalı takım oluruz.

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Genelde bu tip transfer dönemini sıkıntılı geçiren oyuncular sezona sıkıntılı başlıyor umarım Evren'de form düşüşü olmaz...

ender gul dedi ki...

fener ayarttı diyen, hiçbir gs lidenn yorum gelmemiş, ilginç...

ozz dedi ki...

Evren Büker Konusunda Sesli Düşünelim
konusunu okudum orada Fenerbahçeye sallayan arkadaşı burda da görmek isteriz, gördükte bir de GS ayartmış diye yazmasını görmek lazım ama nerdee ??

DENEME dedi ki...

Tam da GS'ye yakışır bir transfer. Düşündüğümüz gibi çıktı, yanılmadık.