3 Eylül 2010 Cuma

F.Bahçe Hakan Köseoğlu'nu Almadı

İki hafta önce son şampiyon F.Bahçe Ülker'in Engin Atsür'den bir süre yararlanamayacak olmasından ötürü boşalan back-up guard rolü için Hakan Köseoğlu'nu düşündüğünü ve idmanlarda deneyeceğini yazmıştık. Bir süredir takımla birlikte Dereağzı'nda idmanlara çıkan Hakan Köseoğlu için teknik heyetin kararı olumsuz oldu. Salsabasket özel haberidir.

18 Yorum Yapılmış:

Miksiyon dedi ki...

Söylemiştik zaten olmaaaz diye:)

Erol Kaya dedi ki...

Hakan'ı öven arkadaşları anlıyorum. Üzgünüm ama Hakan çok yetenekli, çok iyi bir oyuncu olsaydı Daçka'dayken Steven Rogers sayesinde parladığı dönemlerde hemen kapılırdı büyük takımlar tarafından.
Bir kere savunmada hiç yok. Sonra Euroleague sertliğinde hiç tecrübesi yok. Çok fazla eleştirilen Barış Ermiş bile Efes Pilsen'in 2006'da çeyrek finale çıkmasında katkı sağlamıştır. (Bkz. Top 16'daki son maç: deplasmandaki Cibona maçı)
Hakan denildiği kadar büyük bir oyuncu olsaydı, çoktan vitrinde görürdük kendisini. Ama maalesef değil.

ibrahim YÜKSEL dedi ki...

ee napacaklar ki.. turkiyede yerli olarak oynatacalari daha iyi bir oyuncu mu var.

#devsiririzabi

futbas dedi ki...

bazı arkadaşlar öyle bir konuşmuştu ki nerdeyse hakan nba'de bile oynayabilirdi.eurocupta oynamış,kupa kaldırmış,Türkiye liginde final oynamış Tutku'dan bile iki gömlük üstün diyenler vardı.

ibrahim YÜKSEL dedi ki...

oynamak ile basari ayni sey degildir ? 3 sezondur türkiye ligi asist krali olmak yeterli değil midir ?

tutku oynadı ee nerede oynadı. takımda baska kimler vardi. ve hangi istatistikleri var goze carpan

aslinda renonun aldigi bu potansiyelli 3 yabancidan sonra hakan bizde is yapar.

Ihsahn dedi ki...

O dönemde Hakan'ı savunanlardan biri değildim, ancak olsaydım şu yorumları okuduğumda aklıma şu gelirdi: "Ne oldu yani? FB beğenmedi diye, Spahija yeterli bulmadı diye çok kötü bir oyuncu mu oldu?"

Kriterleriniz bunlar olmasın arkadaşlar.

cemcomu dedi ki...

Sımdı hangı takımla anlasıcak bakalım ama hakan gıbı bılınen bı oyuncu kendını nıye denemelerıne izın verdı anlamak guc ıyı oyuncudur degıldır tartısılır ama yılların oyuncusu ya alırsın takımına ya almazsın gereksız bı hamleydı

dilemma dedi ki...

fiyatı 5 milyon dolar olsaydı alırlardı (prekazi stayla)

roland deschain of gilead dedi ki...

gene mi kurtulamadık =)

Ali dedi ki...

İşi bilen teknik heyetin gözünü seveyim,hayatında potaya bakmamış ve kanımcada görmemiş,hatta öyle birşeyden habersiz olan bir şahıs nasıl olurda bu ligde basketbol oynar anlamış değilim...
Hayatta tek anlam veremediğim konu bu dermişim.:)

fuat dedi ki...

bu tam bir menajer rezaleti. hakan'ın menajeri her kimse, bu hamleyle ona büyük bir kötülük yapmıştır. hakikaten merak ettim bu işte aracı kim diye şimdi. tebrik ediyorum kendisini

Kapkankağan dedi ki...

Kim ne derse Hakan Türkiye liginde bir yeri olan oyuncudur. Fb ye gidip denenmeyi kabul ettiği için utanmalıdır. sonuçlarınada katlansın.

ibrahim YÜKSEL dedi ki...

sonucta adam euroligte oynamak istiyor. ve yaşı artık kemale geldi. Adam kendine güveniyor. ama FB kendine neden guvenmiyor. o pozisyona kimi alcaklar acaba meraklar icinde bekliyorum.

#keremtuncerimi
#enderaslanmi

#bizenashyakisir
#onundayuzuguyok

Miksiyon dedi ki...

Kendini kaliteli bir oyuncu olarak görse zaten denetmez ama bunu bazı arkadaşlar anlayamıyor malesef istatistik bakmakla olmuyor bu işler

HotSauce21 dedi ki...

*welcome to kemal

ama asist lideri

aytunc dedi ki...

hakan olmazsa o zaman o mevkide kim oynayacak? Ukic türkiye liginde 40 dakika mı oynayacak? En azından Hakan Türkiye liginde 10-15 dak. süre alıp Ukic'i dinlendirirdi.

Özcan Yüksel dedi ki...

Geçen sene kim yedekliyorsa o yedekleyecek yani greer

aytunc dedi ki...

greer oynarsa bir yabancı oyuncunun dışarda kalması demektir. Ayrıca Greer'in da geçen sene ne kadar katkı verdiği ortada...