28 Eylül 2010 Salı

Fenerbahçe'de Basketbol Kombineleri Satışta

Geçen yıl tribün anlamında felaket bir sezonu geride bırakmasının ardından teknik ekipteki yapılanma ve Sinan Erdem tercihi ile bu yıl işleri tersine döndürmek isteyen F.Bahçe Ülker, yeni sezon kombinelerini satışa sundu. 5 ayrı kategoride 100 - 250 - 300 ve 450 TL'den satışa sunulan kombineler öncelikle geçen yılın kombine sahiplerine satışa sunuldu. Genel satış ise 11 Ekim'de başlayacak. Fiyatlar her keseye uygun olabilecek aralıklarla ayarlanmış, hoş olmuş. Aydın Örs hamlesi, önemli transferler ve yeni koçla yeni bir hava derken bu sezon Sinan Erdem'i epeyce dolduracak bence F.Bahçe taraftarı.

Ratgeber ve Diana Taurasi hamleleriyle bu yıl Avrupa'da en az son dördü hedefleyen kadın takımı ise yine Caferağa'da oynayacak. Onların kombineleri de satışta. Yine beş ayrı kategoride ve 110 -150 - 250 TL'den satışa sunulan kombinelerle alakalı tüm bilgiler burada.

5 Yorum Yapılmış:

baris_gerceker dedi ki...

Erkek basketbola ayrı, bayan basketbola ayrı kombine çıkarılmasını tuhaf buluyorum. İkisine bir çıkarılmalıydı diye düşünüyorum.

Legend dedi ki...

fenerbahçe taraftarı sinan erdemi dolduracaktır diye umuyorum ama 15 16 binlik salon full olacak diye beklemeyelim.
maç başı 3-4 bin kişi fazlasıyla yeterli bence

Selami dedi ki...

@baris-gerceker

Aynı salonda oynasalardı,tek kartla olurdu,fakat ayrı salon olunca mümkün değil,keşke olsaydı,farketmez FB Ülker kombinesini yenileyeceğim,bayan takımına da almak şart, bu arada fiyatlar Beşiktaş'ın kombinelerinden daha uygun,amaç para kazanmak olmamalı zaten,önemli olan giden seyirciyi geri çekmek olmalı,1000-1500 civarında satılmasını bekliyorum,geçen sene 400 civarındaydı.

Ferhat dedi ki...

@Selami
Beşiktaş kombine kartları 2 branş ve 4 takımı kapsıyor. Fenerbahçe kombine kartları ise tek takımı kapsıyor. Neye göre "daha uygun" gibi bir orantı kurdun anlamak zor ama pek benzer nitelikte değil iki kombine, hem kapsamı hem de salon ve takımların kulvarları düşünülürse..

Giray Özkan dedi ki...

Ben geçen sene ki kombinemi yenileyeceğim.Daha iyi bir salonda Lavrinovic'i de göreceğim.Bayanlar için ise maç maç bilet almayı düşünüyorum...