23 Eylül 2010 Perşembe

Galatasaray Adası'ndaki Yemek ve Hakan Üstünberk'in Açıklamaları

Galatasaray Adası'nda düzenlenen tanışma yemeğinde Galatasaray Cafe Crown ve Galatasaray Medical Park takımı bir araya geldi. Galatasaray kulübü bünyesinde faaliyet gösteren basketbol takımlarından oyuncularla teknik ve idari kadronun katılımıyla gerçekleşen gecede kulüp başkanı Adnan Polat'ın yanısıra yöneticiler Yiğit Şardan, Hakan Üstünberk ve Murat Yalçındağ da vardı. Gecede konuşan Hakan Üstünberk bazı önemli noktalara temas etti, şöyle ki:

-Hazırlık programı sezonun 10 Ekim'de açılacağı düşünülerek yapılmıştı.

-Eurocup'a davet edilmiş olmamız vizyonumuzun, kurduğumuz kadronun ve hedeflerimizin dışarıda da takdir edildiğini gösteriyor.

-29 Eylül Çarşamba günü oynanacak olan St. Petersburg maçı büyük ihtimalle Ayhan Şahenk'te oynanılacak.

Yukarıdaki maddelerden ikincisine şerh düşmek zorundayım. Geçen sene Cem Akdağ'ın Galatasaray Cafe Crown'a kattıkları, tüm imkansızlıklara rağmen Avrupa'daki o inanılmaz heyecanlı maçlar ve o maçlarla birlikte takımın uluslararası arenada kazandığı sempati de bu davette önemli rol oynamıştır bana göre. Elbette ki yukarıda Hakan Üstünberk'in saydıkları gerçekleşmeden böyle bir davet yapılamazdı ancak geçen sezon yaşananları da esgeçmemek gerekiyor. Bu konuşmada "takımımız için geçen sezon emek veren sayın hocamıza ve değerli oyuncularımıza da teşekkür ederiz" denilmesi en doğrusu olurdu. Denilmeyince de bir şey olmaz, ne de olsa iki gün sonra unutur gideriz. Bu arada, Cem Akdağ'ın gönderilişini hatırlayan?

3 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Bayanlarda da, erkeklerde de hocanın nasıl gönderildiğini çok iyi biliyoruz. Hatırlayacak olanlarda sadece üç beş, bilemedin onbeş..

Yazık, hemde çok yazık.

Güçlü Berk dedi ki...

Peki Cihansever Yeşildağ'ı hatırlayan?

noir34 dedi ki...

Hocanın gönderilişinin bütün Galatasaraylı'ları üzdüğü bir gerçek. Ancak profesyonel spor dünyasında da malesef sürekli yaşanan şeyler.