26 Eylül 2010 Pazar

G.Saray Cafe Crown: 94 - Beşiktaş CT: 75

Türkiye Kupası Grupları'nda aynı grupta yer alan takımlardan G.Saray Cafe Crown ile Beşiktaş Cola Turka'nın Ayhan Şahenk'deki mücadelesinde kazanan taraf 94-75'lik skorla sarı kırmızılılar oldu. İlk çeyreği 23-18, devreyi de 45-35 önde tamamlayan G.Saray Cafe Crown, tam 27 sayı ürettiği üçüncü çeyreğin ardından final periyoduna 72-51 gibi oldukça rahat bir skorla önde girdi. 40 dakika sonunda da sahadan 94-75'lik skorla galip ayrılan taraf oldular. Yeniden G.Saray Cafe Crown'a dönen, çiçeği burnunda transfer Evren Büker'in forma giydiği karşılaşmada Preston Shumpert da bir sakatlık geçirmiş. Son durumu nedir bilemiyorum, öğrenmeye çalışırız yarın gün içinde.

Bilgiler Galatasaray.org, fotoğraf Bjkbasket..

7 Yorum Yapılmış:

willie07 dedi ki...

Telekom-fenerbahce maçının haberini niye girmediniz acaba? Gs ve efes haberlerini anında girdniz.

dejavu dedi ki...

Maçı salondan takip ettiğim için detaylı yazmak için beklettim, bir sakıncası yoksa şayet.

Çağlar..

willie07 dedi ki...

Bekliyoruz o zaman detaylı maç yorumunuzu..

HotSauce21 dedi ki...

evreni fenerbahçe ayarttı diye konuşan galatasaray'lılar nerde acaba?


Legend

Ali dedi ki...

Shumpert'in sakatlığı konusunda bir bilgi varmı acaba?


Bu arada her Galatasaray ile ilgili başlığın altında bu 0-7 yaş seviyesindeki onlar nerdeler bunlar nerdeler yorumlarını görmek zorundamıyım Legend arkadaşım.Onlar burdalar buyur söyle,ayrıca onlar diyorlarki final serisi devam ederken oyuncu ayartanlar bu konuda hangi yüzle çıkıp birşeyler diyorlar,birşeyleri sorguluyorlar...Etik değerleri sorgulama onlaramı düşmüş diyorlar...Ben aracıyım...:)

koray dedi ki...

Galatasaraylılara illa da laf çarmak isteniyorsa Evren ile ilgili konular var.Hazırlık maçı ile pek ilgili değil çünki :)

Onun dışında ben bir Galatasaraylı olarak öyle birşey olmadığını düşündüğümü kaldı ki elde de kanıt olmadığını söylemiştim.

Komplo teorisi üretenler ve buna inanalar içersinde bir galatsaraylı hakimiyeti de yoktu birçok kişi yok bu çocuk durumunu sağlama almadan yapmamıştır bu işi olsa olsa FB arkasındadır gibi bir fikre ortada kanıt yokken kesin gerçek muammelesi yapmıştı.

Fenerbahçeli arkadaşların eeee ne oldu ? Demesini anlıyorum ama bu sorunun muattabı bu fikre inanan herkes ki Fenerbahçelilerde vardır içinde diye düşünüyorum.Olayı sadece Galatsaraylılara yıkmak haksızlık oluyor biraz

Zaten Fenerin de Evren'e ihtiyacı yok 2-3 numarada da uzun poziyonunda da yeterince alternatif var Greer oynar TBL'de Kinsey veya Vidmar'dan biri (ki bence daha çok Kinsey çünkü Vidmar kadar iyi savunma yapan başka uzun yok kadroda ve 2-3 numara oynayacak çok iyi alternatifler var ) TBL'de kadroya girmez olur biter.

Öte yandan aynı soruyu Evren'i Fener ayartı diyenler neredeler şeklinde bir soruyu bende sorarım.

HotSauce21 dedi ki...

teşekkür ederim cevabımı aldım alicim

söylediklerini nedim abiye ileteceğim