16 Eylül 2010 Perşembe

Hakan Köseoğlu Yunanistan'da

Hazırlık çalışmalarının hızlandığı şu dönemde henüz herhangi bir takımla sözleşme imzalamayan, F.Bahçe Ülker ile deneme idmanlarına çıkan ve bir ara adı ciddi şekilde Medical Park Trabzonspor ile anılan Hakan Köseoğlu, Yunanistan Ligi takımlarından Marousi ile bir senelik sözleşme imzalamış. Haber Türkbasket sitesine ait. Vize işlemlerini halledip, 3-4 gün içinde Atina'ya gideceğini söyleyen Hakan, yeni takımının Euroleague ön elemesinde 21 Eylül'de oynayacağı Budivelnyk maçında da sahada olmak istediğini söylemiş. Yolu açık olsun diyelim biz de, kazasız belasız bir sezon ve bol şans dileklerimizle.

11 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Türkiye'de görmediği değeri Yunanistan'da görür umarım. Yolu açık, şansı bol olsun.

koray dedi ki...

PArayı (alamamayı) pek önemsememiş sanırım.

Miksiyon dedi ki...

Yunanistandada potaya boş turnike atmak varken asist ararsa fazlasıyla değer görür tribünlerden:)

roland deschain of gilead dedi ki...

yareppim dualarım kabul oldu.

yugoslavtipiforvet dedi ki...

hakan köseoğlu zaten yurt dışı tercihi yaparken parayı göz önünde bulundurabilecek seviyede bir oyuncu değil.bugün barış ermiş ve evren büker de türkiye de aldığı paraları dünya üzerinde hiç bir ülkede alamazlar.evren büker 800 bin liraya oynuyor düşünebiliyor musunuz? dusko vujosevic'e yıllık 800 bin lira ücret alacak bir oyuncu bul desen sana iki tane mccaleb verir(ya da bir euroleague mvp si aleks maric) çünkü mccaleb in aldığı ücretin iki katını alıyor evren büker(geçen sene ve mersin'de oynarken). yani hakan ın ücret durumuyla oyununu kimse kıyaslamaya kalkmasın.barış ermiş de gelse kimse barış gibi 4. sınıf bir oyun kurucuya ücret garantisi vermezdi

koray dedi ki...

Ben az yada çok para almayı göz önünde bulundurmayı değil para almayı yada (hiç) alamamayı göz önünde bulundurmamış anlamında yazdım.Gittiği takımın mali durumu oldukça kötü yunanistanlılar pek ödeme yapabilecek durumda olmadığını düşünüyor.

Fanatik Basket dedi ki...

hakan köseoğlu'nun ne kadar iyi oyuncu olduğu bu sene "net" bir şekide görebileceğiz. bakalım orada kaç dakika alabilecek, ne yapabilecek ne yapamayacak, orada ne kadar kalabilecek hep birlikte göreceğiz..

barış ermiş mi 4. sınıf guard yoksa hakan mı, yunanistan macerası sonucu ortaya çıkar. tabi görmek istemeyen gözlere sokamayız bazı şeyleri orası ayrı..

dilemma dedi ki...

yunan liginde pao ve oly dışında kim var ki?bizim ligle eşit sayılır.burda yapabiliyosa orda da yapar.

guepetto dedi ki...

ASKERLIK ..... ???

koray dedi ki...

Doğruuuu

Fanatik Basket dedi ki...

@dilemma
burda da birşey yapabildiği yok zaten sadece asist kralı olmak için kendini zorlayıp tribünlere oynuyor. ama ona yurtdışında kimse burdaki kadar tahammül etmez. "orada ne yapabileceğini göreceğiz" dememden kasıt budur.