23 Eylül 2010 Perşembe

Olin Edirne: 74 - Medical Park Trabzonspor: 57

Pınar Karşıyaka organizatörlüğünde düzenlenen İzmir'deki turnuvanın diğer maçında Olin Edirne, yeni sezonun iddialı takımlarından Medical Park Trabzonspor'u rahat ve farklı bir biçimde mağlup etti. Maçı baştan sona kadar önde götüren Edirne temsilcisi, yeni transferlerinden Seibutis'in 28 sayı - 8 ribaund ve Predrag Samardziski'nin 14 ssayı - 17 ribaundluk performansları ile farkı yaratıp maçı kazandı. Trabzon'da Wright ve Jamison forma giymediler ancak yeni transfer Rasic, bordo mavili formayla ilk maçına çıktı.

Olin Edirne (74): Alican Güney, Vidas Genevicius 8, Ömer Ünver 3, Caner Ercan 1, Predrag Samardziski 14, David Lee Dixon 6, Seth Doliboa 8, Renaldas Seibutis 28, Can Akın 6

Medical Park Trabzonspor (57): Ersin Görkem 0, Derrick Obasohan 23, Mutlu Demir 12, Hakan Yapar 13, İlker Türel 4 , Caner Öner, Aleksander Rasic 3, Serhat Büker 2 sayı

7 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

İlk periyotta Caner Öner sakatlandı sonra da bir daha oyuna girmedi ya da riske etmediler.

Hakemlerin hataları genelde Trabzonspor aleyhine oldu ki 2-3 pozisyon %100 hatalılardı. Hatta sırf bu yüzden itirazdan Aleaddin Yakan teknik foul aldı.

Olin'in yeni transferi Seibutis çok iyi iş çıkardı, çok yüzdeli attı. Seyirciden de çokça reaksiyon aldı.

Dip not olarak ta Olin'in koçu verdiği tepkilerle gerek hakem gerekse oyuncularla girdiği diyaloglarda çok sempatikti.

Selami dedi ki...

Evren Büker'in ayrıldığı bir takımda Ersin Görkem'e çok büyük iş düşüyor,'' 0'' sayı civarında gezinirse Dodo'nun işi çok zor,o kadar harcanan paranın hesabını veremez.

Miksiyon dedi ki...

Dodo sanki daha önce batırdığı kluplerin hesabını verdide bunun hesabını verecek:)

Miksiyon dedi ki...

valla oynamayan 2 yabancı oyuncu sağlam katkı vermezse ve dodo saha dışı katkı vermezse trabzon bu sene düşer çok açık söyleyeyim. Hiç beğenmedim bugün trabzonu.
hakemleri bahane etmesinler bence sanki kız takımıyla erkek takımı oynuyormuscasına bir maçtı. Seibutis çok sağlam oyuncu gözüktü ama bunda ts un katkısı çok büyüktü açıkçası. Bu arada olinin koçu basketbolun yılmaz vuralı resmen süper diyaloglar hakemle olsun alaattin yakanla olsun:) Olin daha hazır gözüktü vesselam ve iyi savunma yapıyor gözüktüler bozuk trabzon karşısında..

Afrasyab dedi ki...

Gokhan Tastimur Iyi takim kurdu. Iyi de seyircileir var. Bir playoff surpriz olmaz benim icin.

bu arada Edirne`de Seth, Karsiyaka`da Osiris, Misir Mitolojisi gibi bir ligmiz var Bir tek Ra eksik:)

dilemma dedi ki...

alaaddin yakan'ın iyi bi koç olduğunu düşünmüyorum.geçen sene de 2. ligde en iyi kadro ondaydı ama oynattığı basketbol bişiye benzemiyor.u-20 takımını da rezil etti.ataman,özyer,yakan hepsi abartılan koçlar.

ilker dedi ki...

cholet in geçtiğimiz sezonki guardıyla anlaşıldığı söyleniyor. Arvydas Eitutavicius diye telefuzu zor bir arkadaş.:)