26 Eylül 2010 Pazar

St. Petersburg: 62 - Efes Pilsen: 73

'Kondrashin and Belov Cup'a katılmak için gittiği St. Petersburg'da oynadığı ilk hazırlık maçında ev sahibi takımı 73-62'lik skorla geçerek finale yükseldi Efes Pilsen. İnternetten izleme şansımız varmış aslında maç anında ama dışardaydım o saatte. Hafta içinde G.Saray Cafe Crown ile oynayacak olan St. Petersburg'u izlemek güzel olurdu doğrusu. Başabaş mücadelenin olduğu ilk yarıyı 39-37 önde kapatan lacivert beyazlılar, karşılaşmanın ikinci yarısında toplamda sadece 25 sayıya izin vererek 73-62'lik skora ulaştı bugün. Dudley, Kerem Gönlüm, Sinan ve Roberts'ın beş faulle oyun dışı kaldığı Efes Pilsen'de Nachbar da 4 faulle kıyıdan döndü. Savunma hayli sert yapılmışa benziyor ki Efes Pilsen'in sitesinde de son çeyrekteki alan savunmasına vurgu yapılmış. Hazırlık sürecinin bütününde olduğu gibi takımın en skoreri yine, 17 sayısıyla, Igor Rakocevic.

Turnuvanın ikinci ve son gününde yarın, final karşılaşmasında, Maccabi'yi mağlup eden CSKA Moskova ile karşılaşacak Efes Pilsen. Karşılaşma 16.30'da başlayacak.

Andrew Wisniewski 12, Cenk Akyol 7, Igor Rakocevic 17, Larewnce Roberts, Kerem Gönlüm 4, Kerem Tunçeri 5, Bootsy Thornton 5, Ender Arslan 2, Bostjan Nachbar 11, Sinan Güler 4, Erwin Dudley 6

4 Yorum Yapılmış:

FixBasket dedi ki...

bugünkü maç için link verir misin salsa?

dejavu dedi ki...

Maç saatinde link olursa eğer eklerim buraya..

Çağlar..

FixBasket dedi ki...

teşekkür ederim

Oğuz dedi ki...

maclar StPetersburg'un internet sitesinde yayinlaniyor.
http://www.bc-spartak.ru/test