7 Eylül 2010 Salı

Trabzon'da Fırat ve Volkan Kadro Dışı

Medical Park Trabzonspor'da Fırat Aydemir ve Volkan İncekara kadrodaki kalabalıklık ve bu geniş kadroda istedikleri süreleri bulamayacak olmaları nedeniyle kadro dışı bırakılmış. Oyun kurucu arayışlarını sürdüren Karadeniz ekibinde geçen hafta da yazdığım üzere transferi gündeme gelen Hakan Köseoğlu ile yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma sağlanamayınca bu transfer ihtimali şimdilik ortadan kalktı. Arayışlar devam ediyor. Salsabasket özel haberidir.

5 Yorum Yapılmış:

dilemma dedi ki...

bravo alaaddin yakana u20ye çağırdığı adamı kadro dışı bırakıyor.niye çağırdın o zaman?altyapı=hakkı yenenler organizasyonu

PandokraT dedi ki...

Once bu iki oyuncuya sozlesmelerinin fesh edildigi ve kendilerine takim bulmalari soylenmis daha sonra oyuncular kontratlarindan dogan haklarini isteyince olay kadro disi olarak aciklandi simdi karisik bir hukuki surec baslayacak sanirim,burda asil onemli olan kulup yonetiminin etik olmayan davranisidir.eylul ayinda durup dururken hicbir oyuncuya bu sekilde muamele yapilmaz.bundan sonra nolur bu iki oyuncu x bir takimla gorusur o x takimlar su an itibariyle kadrolarini ve butcelerini sekillendirdigi icin bu oyunculara yer acmak icin mevcut kadrolarindan bazi oyuncularina gule gule der olan oyuncuya olur,yazik bu ulke bu federasyon turkiyede basketbolun sadece 12 kisiden ibaret oldugunu zannediyor...

türktipi guard dedi ki...

alaeddin yakan hoca hani sen iyi niyetli bir hocaydın kendi gözünde.. bu dönemde takımların kadroları bütçeleri herşeyi oturmuş olacaağını vede sen bu iki insanın hayatlarını etkilediğinin farkında değil misin? şuanda aklına gelip de görsen diye kendini haklı çıkaracak bahaneler bulabilirsin belki ama bu zamanda bu oyuncuları göndermen hiç de iyi niyetli olmasa gerek..

koray dedi ki...

Bir ara bir yerlerde Trabzon da ödeme sorunları sezon başından başladı tarzı birşeyler okumuştum.Böyle bir durumla ilgisi olabilir mi ?Oyuncuların kontratlarından kurtulmak için takım bulmaları istenmiş.OYuncular paralarını isteyince kadro dışı bırakılmşlar gibi bir durum ?

Ali dedi ki...

Büyük profesyonel Hakyemez'in olduğu yerde böyle şeylerin yaşanması çok doğal...