8 Eylül 2010 Çarşamba

Vestel'den Haber Var

Basketbol Erkekler 2. Ligi' nde yeni sezona yepyeni bir kadroyla girmeye hazırlanan Vestel Spor Kulübü altyapıdan yetiştirdiği 6 oyuncuyu A takımına dahil etmiştir. Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Vestel Spor Külübü, Halil Arık (1991/ pivot ), Serkan Avcı (1992/ guard-forvet), Furkan Bingölbalı (1990/ forvet), Andan Sevda (1986/ power forvet) Cem Bozok (1991 - guard), ve Can Özkızılkaya(1991/ forvet) ile uzun süreli anlaşmaya varmıştır. Yeni sezonda altyapıdan gelen ve genç oyunculardan kurulu takıma tecrübeli oyuncular takviye ederek gireceklerini belirten yönetim kurulu, altyapı oyuncularının ve genç oyuncuların basketbola kazandırılması ve basketbola hizmet kapsamında çalışmalarının bu yönde devam edeceğini belirtimiştir.

Ayrıca, yönetim kurulu, yapılan çalışmalar doğrultusunda; Alt yapılarda görev yapan genç hocalarımızdan Özcan Çakar'ı Yardımcı Ant.'lüğe, Tolga Altun'u da kondüsyoner görevine getirmiştir.

Bu oluşum çerçevesinde; kendini kanıtlamış genç ve tecrübeli antrenörlerimizden Murat Aşkın A takımı ve alt yapıdan sorumlu baş antrenör olarak Vestel Spor Kulübü bünyesinde teknik ve idari açıdan Türk Basketboluna hizmet vermeye ve genç oyuncular kazandırmaya devam edecektir.

Gençlerin spor yapma imkanlarının arttırılması kapsamında basketbol okullarında ücretsiz kurslar düzenleyen Vestel Spor Kulübü, bu kapsamda İzmir'de ve çevre İlçelerde de spor okulları açmış ve pilot takımlar oluşturmuştur. Daha fazla genç sporcumuzun forma ve mücadele şansı bulmasını amaçlayan Vestel Spor Kulübü bu bölgelerde taramalarının ve hizmetlerinin
devam edeceğini belirtmektedir.

Henüz Yorum Yapılmamış