20 Ekim 2010 Çarşamba

Antalya BŞB'nin Yeni Uzunu: Herb Pope

Wayne Chism'in sakatlığı sonrası uzun rotasyonunda sıkıntı yaşayan Antalya BŞB, 1989 doğumlu Herb Pope ile anlaştı. Seton Hall Üniversitesi mezunu, 2.02 boyundaki genç oyuncunun geçtiğimiz sezonki rakamları 11.5 sayı - 10.7 ribaund - 1.8 blok - 2 asist şeklinde. Chism'in sakatlığı nedeniyle Amerika'ya dönmesinin ardından takımdaki üç yabancının da kısa rotasyonunda yer almasının sıkıntılarını yaşıyorlardı. Bu transferle birlikte bu sorunu ortadan kaldırmayı hedefliyorlar. Seçen kişi koç Ahmet Kandemir olduğunda da ona güvenmekten başka çareleri yok şu an için. Kiralık olarak takıma katılan Prince'i de sayarsak takımdaki yabancı sayısı da dörde yükselmiş oldu böylece.

3 Yorum Yapılmış:

ESKENES dedi ki...

Hazell'in takımında cok bile sivrildi bu çocuk. Hatta drafte gireceği konuşuluyordu ama kısmet olmamış sanırım. Fiziği pozisyonuna göre çok elverişli olmasa da atletikliğiyle o handikapı kapatabiliyor. Takımının da en önemli hücum silahlarındandı. Umarım başarılı olur.

aysenur dedi ki...

ahmet kandemir da ha cumartesi aksamı mac sonunda ki roportajında biz 3 yabancıyla yola devam edeceğiz türk oyunculara genclere önem vermeliyiz ki alttan oyuncu cıkabilsin demişti..biz biliyoruz ki ahmet kandemir in bugüne kadar oynatmadığı önünü kapattığı genc oyuncularla 3 takım cıkar..sözünde durdu tükürdüğünü yalamadı yabancı oyuncu alarak;))

fuat dedi ki...

ahmet kandemir hakkındaki yorumlara şunu eklemek lazım: kendisi iyi bir balıkçıdır. acaip sazan avlar...