23 Ekim 2010 Cumartesi

Beykoz - İTÜ Maçında Olay

Bugün TB2L B Grubu'nda oynanan Beykozspor - İTÜ maçının sonunda olay çıkmış, taraftar sahaya dalmış, yumruklar konuşmuş. Beykoz'un küme düşen kadrosunda yer alan, bu sezon başında da önce Beykoz ile anlaşan ve idmana çıkan ama sonra İTÜ kadrosuna katılan Umut Tınay ile Beykoz taraftarları arasında var olan gerginlik son saniye içerisinde patlak vermiş. Beykoz taraftarlarının sahaya daldığı, Umut Tınay'a yumruk atıldığı, sonrasında ortalığın karıştığı, İTÜ'nün maçla ilgili itiraz dilekçesi verdiği gelen haberler arasında. Salonun boşaltılmasından sonra yeniden başlayıp biten maçın kazananı 86-81'lik skorla evsahibi Beykozspor olmuş.

Bu arada unutmadan; TB2L'de bu hafta oynanan maçlarla ilgili detaylı yorumlar yine hafta içi HotRod imzasıyla burada yer alacak. Bundan sonra her hafta olacağı gibi. Takipte kalın.

4 Yorum Yapılmış:

koray dedi ki...

Haberlerin kaynağı kim daha doğrusu İtü veya Beykoz tarafı dışında tamamen tarafsız biri mi ? Yoksa taraflardan biri veya her ikisi mi acaba ?

Yani ortada bir haber mi var yoksa taraflardan birinin iddaası mı var onu merak ediyorum ?

mehmet dedi ki...

Trabzonsporun Beko basketbol ligine çıkmasında emeği olan eski oyuncumuz Umut Tınay'a yapılan saldırıyı kınıyorum.

Semt Aşığı dedi ki...

Umut Tınay yaptığı 1-2 senelik işler değil.Yapılan hareket asla kutsanamaz ama insanlarında sinir katsayısı var artık Umut için bu tükendi.Maça itirazında sonuç vereceğini zannetmiyorum.Maç sonunda hakemlerin yorumuda bu yönde.

maranda dedi ki...

Umut için üzüldüm, olaylar için ise iki kulüpte çok antipatikler ve olmak için çok uğraşıyorlar...