31 Ekim 2010 Pazar

D.Hakyemez: Önemli Olan Lig Sonunda Hedefe Ulaşmak

Bursa deplasmanında daha ilk yarıda (45-18 devre skoru) maçı kaybeden Medical Park Trabzonspor'un Genel Menajeri Doğan Hakyemez hem Oyak Renault maçını hem de takımın genel durumunu Salsabasket'e değerlendirdi:

'Takımımıza her türlü uyarıyı yapmış olmamıza rağmen, yine tıpkı Bornova maçında olduğu gibi berbat bir ilk yarı geçirdik. Fark çok olunca ikinci yarı daha iyi oynamamıza rağmen geri gelemedik. Renault çok yüzdeliydi, özellikle Gibson çok ekstra soktu. Tabii savunmada bizim de hatalarımız fazlacaydı. Oyak Renault'u galibiyetlerinden ötürü tebrik ediyorum. Bursa'ya kadar gelip takımının yanında olan seyircimize de sonsuz teşekkürler.

Şu an için istediğimiz basketbolu oynayamıyoruz, bu kesin. Geçen hafta ilk kez beraber oynadı ilk beşimiz. Biraz zaman lazım takıma. Ama kötü olduğumuz dönemde de kazanabilmemiz gerekirdi, başaramadık. Kondisyonumuzun kötü olduğunu düşünmüyorum çünkü maç sonlarında daha iyi oynayan biz oluyoruz. Kondisyon olmasa o dakikalarda o oyunu ortaya koyamayız. Haftaya G.Saray Cafe Crown ile oynayacağız, bu maç çok önemli bizim için. Kazanıp iddiamızı ortaya koymalıyız. Ligde her maçın telafisi var, eleme maçları oynamıyoruz. Sonunda hedefe ulaşıp ulaşamayacağımız önemli olan ve ben hedefi yakalayıp Play-Off oynayacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Taraftarımız da güvensizliğe kapılmasınlar.' Salsabasket özel.

1 Yorum Var:

maranda dedi ki...

bırak bu işleri Dodo, takımı yanlış kurdunuz ortada kimya diye bir şey yok....