29 Ekim 2010 Cuma

Kandemir: Oyuncularım Bana Nazire Yapıyorlar

Ligin ilk haftasında Efes Pilsen deplasmanından çıkarttığı galibiyetle sezonun ilk sürprizini gerçekleştiren Antalya BŞB, 3. haftanın açılış maçında da Türk Telekom deplasmanından önemli bir galibiyetle döndü ve 3'te 3 yaptı. Bu galibiyetin ardından Salsabasket'e konuşan koç Ahmet Kandemir şunları söyledi:

'Ben sezon başında kendi takımım için küme düşmenin 1 numaralı adayı demiştim. 3'te 3 yapmamıza rağmen halen küme düşme korkusu yaşayabileceğimizi düşünüyorum ben ama oyuncularım her maçtan sonra bana 'Düşmek yok, yola devam' diye haykırıyorlar, sanki bana nazire yaparcasına. Şaka bir yana, önemli galibiyetler alarak önemli bir giriş yaptık lige. Oyuncularımı tebrik ediyorum bu yürekli oyunlarından ötürü.' Salsabasket özel.

2 Yorum Yapılmış:

tolga dedi ki...

gerçekten şaşırtıcı bir şekilde iyi gidiyorlar ama 6 kişi ile nereye kadar gidebilecekler bu önemli. biraz daha kenara bakmaz ise bence yakın zamanda yorgunluk başlayacağı için ciddi bir düşüşe geçecektir.

dilemma dedi ki...

şahin ekmen iyi bi oyuncu onu rotasyona dahil edebilir bence.duoui turnuvasında finalde abd'ye kaybettiğimizde abdli koç onu çok beğenmişti.